Gillette Mach3 Complete Defense gel na holení

3×
Gillette Mach3 Complete Defense gel na holení
Gillette Mach3 Complete Defense gel na holení
200 ml
109

Kód: GIL1950 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Gillette Mach3 Complete Defense
Vlastnosti

Maximálně pohodlné oholení bez podráždění vám poskytne gel na holení Gillette Mach3 Complete Defense, který využívá speciální technologii třívrstvého zvlhčení pleti. Jeho bohatá hydratační pěna zajišťuje úžasný skluz holicího strojku a současně příjemně ochlazuje pleť. Díky tomu minimalizujete nežádoucí podráždění pleti a předejdete jejímu nadměrnému vysušení po holení.

Vlastnosti:

  • zabraňuje podráždění a zarudnutí pleti po holení
  • zachovává pleť dokonale hydratovanou
  • osvěžuje pleť a zklidňuje pocity pálení nebo pnutí
  • vytváří bohatou pěnu, která usnadňuje skluz strojku

Jak aplikovat:
Malé množství gelu naneste na vlhkou pleť a za pomocí jemných krouživých pohybů rovnoměrně rozetřete, dokud se nevytvoří pěna. Po holení smyjte vodou.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Mach3 Complete Defense3