Garnier Skin Naturals

kosmetická sada II.

Garnier Skin Naturals kosmetická sada II.
Garnier Skin Naturals kosmetická sada II.
Garnier Skin Naturals kosmetická sada II.
Speciální sleva
194
Sleva 10%
kosmetická sada II.
174

Kód: GAR05023 | 1 ks skladem

Lehce pomačkaný obal | Obsah výrobku: 100%

Sada obsahuje: micelární voda 3v1 pro citlivou pleť 400 ml + superhydratační vyplňující textilní maska Moisture+ Aqua Bomb 32 g

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 17. 10. 2018
Osobní odběr
Již zítra středa 17. 10. 2018
Garnier Skin Naturals
kosmetická sada II. | 174

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá, dehydratovaná
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Garnier

Kosmetika Garnier ovlivňuje životy mužů a žen po celém světě už více než jedno století. Vznikla ve Francii a postupně se vyprofilovala mezi nejuznávanější kosmetické značky.

Její příběh začal psát v roce 1904 kadeřník Alfred Amour Garnier, když vyvinul první rostlinné tonikum pro krásu vlasů, které se brzy stalo bestsellerem. V roce 1960 vznikla první barva na vlasy Garnier pro domácí použití a ženy tak začaly nahlížet na své vlasy jako na módní doplněk. Mezi další přípravky, které získaly okamžitou popularitu, patří například micelární voda Garnier nebo čisticí gel Garnier Pure Active.

Značka Garnier vždy naslouchá svým zákazníků a reflektuje jejich potřeby v péči o pleť a vlasy. Vytváří přípravky, které jsou skutečně účinné, snadno dostupné a usnadňují každodenní rituály péče o krásu. Právě díky těmto skutečnostem se kosmetika Garnier stala tak úspěšnou a dnes ji můžete nalézt ve více než 120 zemích světa.

Menu