Garnier Skin Naturals

kosmetická sada II.

Garnier Skin Naturals kosmetická sada II.
Garnier Skin Naturals kosmetická sada II.
Garnier Skin Naturals kosmetická sada II.
189

Kód: GAR05082 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: micelární voda pro citlivou pleť Skin Naturals 400 ml + super hydratační vyplňující textilní maska Skin Naturals Moisture+Aqua Bomb 32 g

ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Garnier Skin Naturals
| 189

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá, suchá
Typ sady
kosmetická sada

O značce Garnier

Kosmetika Garnier ovlivňuje životy mužů a žen po celém světě už více než jedno století. Vznikla ve Francii a postupně se vyprofilovala mezi nejuznávanější kosmetické značky.

Její příběh začal psát v roce 1904 kadeřník Alfred Amour Garnier, když vyvinul první rostlinné tonikum pro krásu vlasů, které se brzy stalo bestsellerem. V roce 1960 vznikla první barva na vlasy Garnier pro domácí použití a ženy tak začaly nahlížet na své vlasy jako na módní doplněk. Mezi další přípravky, které získaly okamžitou popularitu, patří například micelární voda Garnier nebo čisticí gel Garnier Pure Active.

Značka Garnier vždy naslouchá svým zákazníků a reflektuje jejich potřeby v péči o pleť a vlasy. Vytváří přípravky, které jsou skutečně účinné, snadno dostupné a usnadňují každodenní rituály péče o krásu. Právě díky těmto skutečnostem se kosmetika Garnier stala tak úspěšnou a dnes ji můžete nalézt ve více než 120 zemích světa.