Garnier Repairing Care

kosmetická sada I.

Garnier Repairing Care kosmetická sada I.
Garnier Repairing Care kosmetická sada I.
Garnier Repairing Care kosmetická sada I.
Novinka
249

Kód: GAR05080 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: regenerační tělové mléko Repairing Care 400 ml + regenerační krém na ruce Repairing Care 100 ml + super hydratační zklidňující textilní maska pro suchou až citlivou pleť Skin Naturals Moisture+Comfort 32 g

ks
Večerní doručení Brno
pátek 16. 11. 2018
Osobní odběr
pátek 16. 11. 2018
Garnier Repairing Care
| 249

O značce Garnier

Kosmetika Garnier ovlivňuje životy mužů a žen po celém světě už více než jedno století. Vznikla ve Francii a postupně se vyprofilovala mezi nejuznávanější kosmetické značky.

Její příběh začal psát v roce 1904 kadeřník Alfred Amour Garnier, když vyvinul první rostlinné tonikum pro krásu vlasů, které se brzy stalo bestsellerem. V roce 1960 vznikla první barva na vlasy Garnier pro domácí použití a ženy tak začaly nahlížet na své vlasy jako na módní doplněk. Mezi další přípravky, které získaly okamžitou popularitu, patří například micelární voda Garnier nebo čisticí gel Garnier Pure Active.

Značka Garnier vždy naslouchá svým zákazníků a reflektuje jejich potřeby v péči o pleť a vlasy. Vytváří přípravky, které jsou skutečně účinné, snadno dostupné a usnadňují každodenní rituály péče o krásu. Právě díky těmto skutečnostem se kosmetika Garnier stala tak úspěšnou a dnes ji můžete nalézt ve více než 120 zemích světa.