Garnier Men Mineral Coolantiperspirant roll-on

Garnier Men Mineral Cool antiperspirant roll-on
Garnier Men Mineral Cool antiperspirant roll-on
48h 50 ml

Kód: GAR1370 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Garnier Men Mineral Cool

Popis:
Garnier Men Mineral Cool antiperspirant roll-on vám poskytne chladivý pocit a 48hodinovou nepřetržitou ochranu proti pocení. Složení antiperspirantu je obohaceno o přírodní minerál vulkanického původu, který má jedinečnou schopnost nepřetržitě absorbovat pot. Antiperspirant Men Mineral Cool vás spolehlivě ochrání před potem i zápachem a zároveň umožní vaší pokožce volně dýchat. Po použití bude pokožka podpaží dokonale suchá a hebká. Mimořádně účinný antiperspirant Garnier Men Mineral Cool je speciálně vytvořen pro muže, kteří potřebují svobodu a jistotu.

Účinky:

  • zamezuje pocení až po dobu 48 hodin
  • eliminuje nepříjemný zápach
  • umožňuje pokožce voně dýchat
  • zanechává pokožku suchou a hebkou
  • okamžitý efekt svěžesti

Složení:

  • mineralit – přírodní minerál vulkanického původu, absorbuje pot

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Antiperspirant naneste na pokožku podpaží.

Vlastnosti

Druh balení
deo roll-on
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Garnier

Kosmetika Garnier ovlivňuje životy mužů a žen po celém světě už více než jedno století. Vznikla ve Francii a postupně se vyprofilovala mezi nejuznávanější kosmetické značky.

Její příběh začal psát v roce 1904 kadeřník Alfred Amour Garnier, když vyvinul první rostlinné tonikum pro krásu vlasů, které se brzy stalo bestsellerem. V roce 1960 vznikla první barva na vlasy Garnier pro domácí použití a ženy tak začaly nahlížet na své vlasy jako na módní doplněk. Mezi další přípravky, které získaly okamžitou popularitu, patří například micelární voda Garnier nebo čisticí gel Garnier Pure Active.

Značka Garnier vždy naslouchá svým zákazníků a reflektuje jejich potřeby v péči o pleť a vlasy. Vytváří přípravky, které jsou skutečně účinné, snadno dostupné a usnadňují každodenní rituály péče o krásu. Právě díky těmto skutečnostem se kosmetika Garnier stala tak úspěšnou a dnes ji můžete nalézt ve více než 120 zemích světa.

Recenze Garnier Men Mineral Cool