Gabriella Salvete XXPress voděodolná řasenka pro objem

Gabriella Salvete XXPress voděodolná řasenka pro objem
Gabriella Salvete XXPress voděodolná řasenka pro objem
odstín Black 11 ml
133

Kód: GAB2147 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Gabriella Salvete XXPress
Vlastnosti

Popis:
Voděodolná a objemová řasenka Gabriella Salvete XXPress Volume Aqua je skvělým pomocníkem, který udrží vaše řasy v suchu. Řasy s řasenkou Gabriella Salvete XXPress Volume Aqua doslova nabývají na objemu. Pečující složky zajišťují řasám potřebnou regeneraci a ochranu před nežádoucími vlivy. Nedílnou součástí pro maximální funkčnost řasenky je speciálně vyvinutý mega kartáček s výbornou aplikační schopností. Řasy zůstávají precizně nalíčené po celý den, bez pocitu zatížení. Snadno odlíčíte pouhým odličovacím mlékem Pro 100% účinek je nutné po nalíčení nechat řasy dostatečně zaschnout.

Účinky:

  • voděodolná
  • dodává řasám maximální objem
  • nezatěžuje řasy

Složení:

  • proteinové složky – regeneruji řasy
  • voděodolné složky – zabraňují rozpití řasenky při styku s vodou

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
voděodolná, pro objem
Efekt
voděodolný

O značce Gabriella Salvete

Dekorativní kosmetika, která vám pomůže zvýraznit vaše přednosti, zakrýt nedokonalosti a nechá vyniknout vaši přirozenou krásu. To je značka Gabriella Salvete, v jejímž portfoliu najdete vše pro dokonalé líčení – od make-upů a korektorů přes oční stíny a řasenky až po rtěnky či laky na nehty.

Příběh značky Gabriella Salvete se začal psát roku 1992 v České republice. Její název byl dílem lidské fantazie inspirované italskou vášní, která je patrná v každém produktu. O 20 let později se sídlo společnosti přesunulo do italského Milána, aby značka mohla stále více čerpat inspiraci z tolik módního prostředí.

Vyzkoušejte některý z přípravků Gabriella Salvete na vlastní kůži a přesvědčte se, čím si získala srdce nespočtu žen.

 

Recenze Gabriella Salvete XXPress