Gabriella SalveteTools skleněný pilník na nehty

Gabriella Salvete Tools skleněný pilník na nehty
Gabriella Salvete Tools skleněný pilník na nehty
1 ks
49

Skladem | Kód: GAB02396
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Pilník Gabriella Salvete Tools zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.

Vlastnosti:

  • přesně a souměrně piluje
  • pilník je ideální i na cestování a do kabelky
  • tvaruje a zkracuje nehty

Jak používat:
Přiložte k nehtu a jemnými tahy v jednom směru pilujte.

Dekorativní kosmetika, která vám pomůže zakrýt nedokonalosti pleti a nechá vyniknout vaši přirozenou krásu. Péče o tělo a pleť, díky níž si můžete vytvořit dokonalou wellness atmosféru i u vás doma. Kosmetické doplňky a pomůcky, které vám usnadní vaše beauty rituály. To vše je značka Gabriella Salvete, která uspokojí i náročné uživatelky.

Příběh značky Gabriella Salvete se začal psát roku 1992 v České republice. Její název byl dílem lidské fantazie inspirované italskou vášní, která je patrná v každém produktu. Cílem značky je vyrábět kvalitní kosmetiku v atraktivním designu za příznivé ceny, která bude dostupná každému.

Vyzkoušejte některý z produktů Gabriella Salvete na vlastní kůži a přesvědčte se, čím si získala srdce nespočtu žen z celé Evropy. Ať už to bude kterýkoliv Gabriella Salvete lak na nehty, Gabriella Salvete tužka na oči nebo Gabriella Salvete paletka, rozhodně nebudete zklamaná.