GA-DE Longevityrozjasňující make-up s liftingovým efektem

GA-DE Longevity rozjasňující make-up s liftingovým efektem
GA-DE Longevity rozjasňující make-up s liftingovým efektem
odstín 603 Sunny Beige 30 ml

Kód: GAD0107 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Složení
  • O značce
  • Recenze

Vlastnosti

Konzistence
tekutá
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Ochrana proti slunci
bez SPF
Efekt
rozjasňující

O značce GA-DE

Společnost GA-DE byla založena v roce 1985 a brzy se stala významným dodavatelem dekorativní kosmetiky, přípravků pro péči o pleť a parfémů pro uživatele po celém světě. Pod značkou GA-DE jsou na trh dodávány ty nejlepší produkty, které jedinečným způsobem zvýrazňují přirozenou krásu dívek a žen.

Společnost nabízí širokou škálu kosmetických výrobků v různých odstínech a kolekcích, zkrášluje nehty, nabízí ženám přípravky vhodné k péči o pleť i nádherné vůně. Jejím cílem je poskytnout ženám absolutní radost z každého vylepšení jejich zevnějšku a zajistit jim maximální pohodlí. Přípravky značky GA-DE v sobě kombinují eleganci, komfort, styl a luxus. Vášeň pro ty nejmenší detaily dodává každému výrobku punc té nejvyšší jakosti.

Tváří značky je Valentina Zelyaeva, která ztělesňuje základní hodnoty, s kterými se značka ztotožňuje. Kromě dokonalé přírodní krásy je inteligentní, úspěšná, elegantní, vášnivá a má jedinečné charisma. Dopřejte si výrobky od značky GA-DE, které podtrhnou vaši přirozenou krásu!

Recenze GA-DE Longevity