Freedom Pro Eyelinertekuté oční linky

2×
Freedom Pro Eyeliner tekuté oční linky
Freedom Pro Eyeliner tekuté oční linky
odstín Ultra Black 3,1 ml

Kód: DOM0117 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Freedom Pro Eyeliner
Vlastnosti

Tekuté oční linky FREEDOM Pro Eyeliner s intenzivním pigmentem, ultra precizním štětcem a rychleschnoucí formulí zajistí snadné dosažení dokonalých očních linek a dramatického pohledu.

Vlastnosti:

  • intenzivní pigmenty dodávají ultra černý tón
  • tenký štětec umožní snadnou a precizní aplikaci
  • rychleschnoucí formule předchází rozmazání a urychluje líčení

Jak aplikovat:
Naneste pomocí hrotu po linii řas od vnitřního koutku oka k vnějšímu a nechte krátce zaschnout. Pro efekt kočičích očí linku na vnějším koutku oka mírně protáhněte směrem ke spánkům.

Vlastnosti

Odstín
černý
Konzistence
fluid

Napsali jsme o Freedom Pro Eyeliner
Články

O značce Freedom

Značka Freedom představuje novou londýnskou dekorativní kosmetiku, která pečuje o krásu a přitažlivost žen. Jedinečným způsobem sestavuje produkty do speciálních kolekcí, setů a palet tak, aby spolu ladily a usnadňovaly líčení dívek a žen. Umožňuje tak vytvářet originální líčení, které ženy baví.

Kosmetika Freedom probouzí v ženách touhu se líbit a svobodně se rozhodovat o použití make-upu. Z každé ženy díky luxusnímu líčení vytvoří profesionála a každého profesionálního maskéra přemění v opravdového umělce.

Značka Freedom si zakládá na tom, že netestuje své výrobky na zvířatech, a to ani prostřednictvím zastupující firmy. Podtrhněte svou přirozenou ženskou krásu kosmetickými produkty od značky Freedom.

Recenze Freedom Pro Eyeliner