Frederic Malle Bigarade Concentreetoaletní voda unisex

Frederic Malle Bigarade Concentree toaletní voda unisex 100 ml
Frederic Malle Bigarade Concentree toaletní voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: FMA0053 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Frederic Malle Bigarade Concentree
Složení

Toaletní voda unisex Frederic Malle Bigarade Concentree je čistá, průzračná a svěží. Díky své koncentraci je opravdu nepřehlédnutelná. Hodí se pro muže i ženy a rozhodně vás nikdy nezklame. Zamilujte si originální vůni v dokonalém spojení správně zvolených esencí.

Celé kompozici dominuje čistá vůně hořkého pomeranče, která je získaná molekulární destilací. Dotek růže a dřevitý základ umocňuje její unikátní charakter. Vyváženou směs doplňuje cedrové dřevo a seno.

Aromatická vůně toaletní vody je silná, ale nevtíravá. Okouzlí vaše okolí, ale neobtěžuje. Je příjemná a velmi návyková. Už se jí nebudete chtít nikdy vzdát. Zkuste něco nového, co vás uchvátí svou jedinečností

Složení

Hlava
hořký pomeranč
Srdce
růže
Základ
cedr, pižmo, tráva
Druh vůně
citrusová, aromatická

O značce Frederic Malle

Značka Frederic Malle představila svoji edici parfémů poprvé v roce 2000 a ihned upoutala především tím, že nestrhává pozornost na značku, ale soustředí se přímo na parfém samotný. Vyznává zejména základy vůně a zpochybňuje nestálé módní trendy.
Frederic Malle vyrůstal v rodině, která se věnovala parfumerii dlouhá léta, jeho dědeček byl zakladatel značky Christian Dior. Citlivý nos Frederica vytváří jedinečné vůně, které mají základ ve dvou až třech vstupních surovinách a rozvíjí se podle pocitů, tužeb nebo emocí. Odstraňuje ze svých vůní vše, co je nadbytečné nebo pouze ozdobné a trvá na tom, že každá vůně musí být navržena tak, aby se dokonale dokázala propojit s pokožkou jejího nositele.
Kolekce vůní Frederic Malle se neustále pomalu rozšiřuje, ale z úcty ke svým zákazníkům i k parfumářskému řemeslu, zůstává věrná svým zásadám a nevytváří laciné nebo rychle pomíjivé vůně. Pokud chcete vyzkoušet výjimečnou vůni, která s vůní vaší pokožky vytvoří dokonale originální kompozici, pořiďte si jeden z parfémů od značky Frederic Malle!

Recenze Frederic Malle Bigarade Concentree