Přejít na hlavní obsah
FERTILILY Kalíšek na podporu početí kalíšek na podporu početí
FERTILILY Kalíšek na podporu početí kalíšek na podporu početí
FERTILILY Kalíšek na podporu početí kalíšek na podporu početí
Režim výdejezdravotnický prostředek

Fertilily kalíšek je měkký, pohodlný a snadno se používá. Zavede se do pochvy po ejakulaci, tlačí semeno směrem k děložnímu hrdlu (otvoru dělohy) a drží spermie v ochranném prostředí cervikálního hlenu. Tímto způsobem přežije více spermií a více z nich vyplave do dělohy. Čím více spermií vstoupí do dělohy, tím je vyšší šance, že jedna z nich pronikne do vajíčka, čímž se zvyšuje šance na početí. Bylo klinicky prokázáno, že FERTI·LILY Kalíšek dává párům o 48 % vyšší šanci na otěhotnění.

Vlastnosti: 

  • přivádí více spermií do děložního čípku
  • spermie zůstávají kratší dobu ve vagíně
  • může zůstat zasunutý až 1 hodinu
  • udržuje spermie na místě i při močení nebo sprchování

Způsob použití:
Kalíšek před prvním použitím vyvařte v čisté vodě, osušte a poté vložte do bavlněného sáčku, který je součástí balení. Kalíšek uchovávejte blízko postele, abyste nemusela po pohlavním styku vstávat. Poté, co ve vás partner vyvrcholí, si vezměte kalíšek, aniž byste vstala. Poté obraťte kalíšek naruby, aby vypadal jako deštník. Držte FERTI·LILY Kalíšek tak, aby jeho nejdelší část (stopka) směřovala k nohám a vlož te jeden prst do prostoru kloboučkové části kalíšku. Kalíšek jemně vsuňte dovnitř vaší pochvy. Pokud máte potíže se vsunutím kalíšku, můžete ho přeložit, tím bude pro aplikaci menší. Takto zatlačíte sperma směrem k děložnímu hrdlu. Až dosáhnete konce poševního kanálu, jemně zatlačte na stopku FERTI·LILY Kalíšku, aby poskočil zpět do původního tvaru, zatímco držíte kalíšek vsunutým prstem na místě. Jak zjistit , že jste vše udělala správně? Pokud je kalíšek ve správném tvaru, svými prsty můžete nahmatat dvě menší prohlubně a naopak je neucítíte, pokud je kalíšek ve tvaru deštníku (vyzkoušejte si to několikrát držením kalíšku v ruce před použitím, pokud chcete). Kalíšek můžete ponechat na svém místě až 1 hodinu.

Čištění:
Vyčistěte kalíšek teplou vodou. Malé otvory pod okrajem musí být vždy čisté a čisté, aby se zabránilo podtlaku při vyjímání kalíšku. Jemně protáhněte každý otvor pod teplou tekoucí vodou, abyste odstranili všechny nečistoty. Pokud nemůžete kalíšek FERTI·LILY umýt přímo po vyjmutí (například při použití toalety se samostatným mycím zařízením), před vstupem do místnosti nebo kabinky si důkladně umyjte ruce, vyprázdněte obsah do toalety a použijte suchou nebo vlhkým hadříkem otřete kalíšek. Tekutina uvnitř kalíšku po jeho vyjmutí je většinou sperma a cervikální hlen a je zcela normální. Před dalším použitím si najděte vhodnou chvíli k vyčištění kalíšku podle pokynů. Při cestování vždy umyjte šálek pitnou vodou (bezpečnou k pití).

Upozornění:
FERTI·LILY kalíšek lze podle potřeby vařit 5-10 minut. Použijte otevřený hrnec a hodně vody. Nenechávejte varnou nádobu bez dozoru. V případě poškození se může šálek stát neúčinným a měl by být zlikvidován a vyměněn (například pokud se hrnec vyvaří na sucho a šálek spálí).Kalíšek může časem přirozeně mírně zbarvit. To nijak nesnižuje jeho funkčnost. NEPOUŽÍVEJTE ocet, tea tree olej, vonné mýdlo, kastilské/mátové mýdlo, mýdlo na olejové bázi, líh, antibakteriální mýdlo, dezinfekční prostředek na ruce, předem navlhčené ubrousky, mýdlo na nádobí, peroxid vodíku, bělidlo ani jiné agresivní chemikálie. pro odlehčení poháru. Ty mohou poškodit silikon a způsobit podráždění.


 


 

FERTILILYKalíšek na podporu početí zdravotnický prostředek kalíšek na podporu početí

5×
1 ks

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: AIL19379