Ferrari Light Essence Bright toaletní voda unisex

3×
Ferrari Light Essence Bright toaletní voda unisex
Ferrari Light Essence Bright toaletní voda unisex
75 ml
679

Kód: FER0191 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pátek 23. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Ferrari Light Essence Bright
Složení

Ferrari Light Essence Bright je neobyčejně svěží unisexová vůně, která ze sebe doslova tryská esence třpytícího se křišťálu. Samotný design flakonu Light Essence Bright pracuje s mocí bílé barvy. Stejně jako je bílá součástí všech odstínů barevného spektra, tak i Ferrari představuje maximální propojení výkonu, stylu, elegance a citu pro detail.

Úvod vůně Ferrari Light Essence Bright se skládá z osvěžujícího citrónu, sladkého černého rybízu a hravé hrušky. V srdci se ukrývají esence broskve a jemné tóny čaje. Základ vůně je tvořený tajuplným dřevem, smyslným pižmem a exotickým santalovým dřevem. Tento exkluzivní parfém značky Ferrari můžete nosit bez obav po celý den.

Typický flakón Ferrari Light Essence mění záblesk bílého světla s oslnivým zakončením a korunuje jej jasně stříbřitý uzávěr. Dokonalý kontrast k němu tvoří legendární žlutý závodní štítek.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
citron, černý rybíz, hruška
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
broskev, čaj
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dřevo, santalové dřevo, pižmo
Druh vůně
ovocná, zelená

O značce Ferrari

Společnost Scuderia Ferrari vznikla v roce 1929 výhradně za účelem sponzorování amatérských automobilových jezdců. Její zakladatel Enzo Ferrari tedy původně vůbec neměl v úmyslu cokoliv prodávat. Podporovat tým Scuderia však bylo tak finančně náročné, že se rozhodl špičkové závodní i osobní vozy přímo stavět.

V současnosti Ferrari nabízí již pestrou škálu výrobků – elektroniku, oblečení, módní a jiné doplňky a v neposlední řadě i luxusní kosmetiku. Převážná většina je určena pro muže. První parfém Ferrari Black byl představen v roce 1999 a sklidil velký úspěch. Ferrari se totiž může pochlubit tím, že s ním spolupracují slavní parfuméři Alberto Morillas, Alexandra Carlin, Karine Dubreuil a Bernard Ellena.  

Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designové flakony, které pochopitelně zdobí dnes už kultovní znak vzpínajícího se koně. Ten má poměrně zajímavou minulost – na trupu svého letadla ho měl totiž namalovaný sám hrabě Francesco Baracca, legendární italské stíhací eso 1. světové války. Enzo Ferrari se ve dvacátých letech minulého století setkal s jeho rodiči, kteří mu dovolili ho používat.

Recenze Ferrari Light Essence Bright3