Farmona Herbal Care Birch Tar

šampon proti lupům

1×
Farmona Herbal Care Birch Tar šampon proti lupům
Farmona Herbal Care Birch Tar šampon proti lupům
330 ml

Kód: FAR1329 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nyní k nákupu jednoho produktu značky Farmona získáte zdarma peeling a tělové mléko 2v1 s vůní kokosu a ananasu ve 210g balení. Za dva zakoupené produkty této značky vám pošleme levandulové tělové máslo ve 200ml a sprchový gel s melonovou vůní v 500ml balení.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Farmona Herbal Care Birch Tar
330 ml

Vlastnosti

Typ vlasů
vlasy s lupy
Účinek
proti lupům

O značce Farmona

Společnost Farmona Natural Cosmetics Laboratory byla založena v roce 1997 v Krakově. Díky vysoké účinnosti a bezpečnosti kosmetických produktů se těší velké oblibě zákazníků.

Značka Farmona klade vysoký důraz na výzkum a vývoj. Všechny krémy, šampóny, sprchové gely a další výrobky této značky jsou vyráběny na základě nejnovějších poznatků dermatologie, farmacie a dalších vědních oborů.

Kosmetika Farmona využívá úžasné vlastnosti rostlin a při výběru ingrediencí se řídí velice přísnými kritérii. Farmona byla také první polskou firmou svého druhu, která implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).

O výjimečnosti produktů Farmona svědčí i skutečnost, že se chlubí celou řadou prestižních ocenění – Europan Medal či Golden Crocus Award. Značka Farmona jistě zaujme všechny ty, kteří touží po kráse i zdraví, jsou nároční a nespokojí se s málem.