Přejít na hlavní obsah

Eyeko

Eyeko

Specialista pro perfektní oční make-up – to je britská kosmetická značka Eyeko. Jako lídr v oblasti očního make-upu nabízí široké portfolio řasenek, očních linek a stínů nebo produktů pro úpravu obočí. Filozofií značky je touha posílit ženské sebevědomí a umožnit všem ženám cítit se skvěle právě prostřednictvím řady inovativních produktů, se kterými každá z nás hravě vykouzlí neodolatelné kočičí líčení nebo perfektně oddělí a natočí řasy.

Značku Eyeko založili v roce 1999 Nina Leykind s manželem Maxem inspirováni ženskými idoly 60. let, kdy hlavní prim v oblasti líčení hrály právě perfektně zvýrazněné oči. Vzorem a inspirací se pro Ninu staly takové ikony jako Twiggy, Audrey Hepburn, Francoise Hardy, Sophie Loren, Brigitte Bardot nebo Jane Birkin. V roce 2011 se značka zaměřila na výrobu řasenek a nabízí řasenky v stlačitelných tubičkách, aby zamezila jejich vysychání.

Společnost Eyeko je proslulá svými inovativními, vysoce kvalitními řasenkami, tekutými linkami a gely na obočí a řadí se mezi kultovní značky řady redaktorů, vizážistů a influencerů po celém světě. Mezi významné ambasadory patří například Alexa Chung, dřívější kreativní konzultantka společnosti Eyeko.

Zvýrazněte svůj pohled a buďte neodolatelná. Za vyzkoušení určitě stojí kultovní řasenka Eyeko Black Magic Mascara nebo řasenka pro objem a natočení řas Eyeko Lash Alert Mascara. S neposedným obočím si poradí gel na obočí Eyeko Brow Gel a perfektní linku vám pomohou vykreslit oční linky Eyeko Black Magic Liquid Eyeliner.

celý text skrýt text