Eucerin Hyaluron-Fillerkosmetická sada I. pro ženy

Eucerin Hyaluron-Filler kosmetická sada I. pro ženy
Eucerin Hyaluron-Filler kosmetická sada I. pro ženy

Kód: EUC02325 | Toto zboží není momentálně k dispozici

denní krém proti vráskám pro suchou pleť 50 ml + noční krém proti vráskám 50 ml + kosmetická taštička

Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
vrásky a zralá pleť
Účinek
anti-age, lifting, obnova hutnosti
Typ sady
dárková sada
Ochrana proti slunci
bez SPF
Kdy používat
na den, na noc
Aktivní látky
kyselina hyaluronová

O značce Eucerin

Dermokosmetická značka Eucerin patří mezi celosvětovou špičku ve svém oboru. Výzkum a vývoj svých přípravků zakládá na nejnovějších vědeckých poznatcích a úzké spolupráci s dermatology. Díky tomu nabízí produkty s medicínským přesahem, které reflektují moderní požadavky, splňují nejvyšší dermatologické standardy a respektují potřeby různých typů pleti i pokožky.

Kosmetika Eucerin má už více než 100letou tradici, kdy se naučila maximálně rozumět fungování kůže. Ikonická regenerační mast Eucerin Aquaphor byla prvně představena už v roce 1925 a její úspěch stále roste. Žádný obsah vody a univerzální použití jsou jen 2 z mnoha jejích benefitů. Produkty z kolekce Eucerin Hyaluron Filler zase představují vůbec první kosmetickou péči na světě, u níž bylo prokázáno, že zvyšuje účinky estetických zákroků s kyselinou hyaluronovou.

Ať už si vyberete pečující Eucerin krém, speciální sluneční péči nebo šetrný Eucerin šampon, značka má zkrátka jasný cíl – hledat vždy to nejlepší řešení pro zdravou a krásnou pleť.

Recenze Eucerin Hyaluron-Filler