EucerinHyaluron-Filler kosmetická sada I. pro ženy

Eucerin Hyaluron-Filler kosmetická sada I. pro ženy
Eucerin Hyaluron-Filler kosmetická sada I. pro ženy

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: EUC02325

denní krém proti vráskám pro suchou pleť 50 ml + noční krém proti vráskám 50 ml + kosmetická taštička

Konzistence
krém
Typ pleti
vrásky a zralá pleť
Účinek
anti-age, lifting, obnova hutnosti
Typ sady
dárková sada
Ochrana proti slunci
bez SPF
Kdy používat
na den, na noc
Aktivní látky
kyselina hyaluronová

Dermokosmetická značka Eucerin patří mezi celosvětovou špičku ve svém oboru. Výzkum a vývoj svých přípravků zakládá na nejnovějších vědeckých poznatcích a úzké spolupráci s dermatology. Díky tomu nabízí produkty s medicínským přesahem, které reflektují moderní požadavky, splňují nejvyšší dermatologické standardy a respektují potřeby různých typů pleti i pokožky.

Kosmetika Eucerin má už více než 100letou tradici, kdy se naučila maximálně rozumět fungování kůže. Ikonická regenerační mast Eucerin Aquaphor byla prvně představena už v roce 1925 a její úspěch stále roste. Žádný obsah vody a univerzální použití jsou jen 2 z mnoha jejích benefitů. Produkty z kolekce Eucerin Hyaluron Filler zase představují vůbec první kosmetickou péči na světě, u níž bylo prokázáno, že zvyšuje účinky estetických zákroků s kyselinou hyaluronovou.

Ať už si vyberete pečující Eucerin krém, speciální sluneční péči nebo šetrný Eucerin šampon, značka má zkrátka jasný cíl – hledat vždy to nejlepší řešení pro zdravou a krásnou pleť.