Estée Lauder The Brow Multi-Tasker

tužka na obočí 3 v 1

1×
Estée Lauder The Brow Multi-Tasker tužka na obočí 3 v 1
Estée Lauder The Brow Multi-Tasker tužka na obočí 3 v 1
655

Ušetříte 12%
odstín 01 Blonde 0,45 g
576

Kód: EST4008 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Estée Lauder The Brow Multi-Tasker
odstín 01 Blonde 0,45 g | 576

Popis produktu Estée Lauder The Brow Multi-Tasker

Popis:
Tužka na obočí 3 v 1 The Brow Multi-Tasker z portfolia světoznámé kosmetické značky Estée Lauder umožňuje dokonalý vzhled obočí přesně podle vašich představ.

Tužka na obočí s pudrem a kartáčkem Estée Lauder The Brow Multi-Tasker pomáhá tvarovat a zvýrazňovat obočí. Snadno s ní vytvoříte líčení obočí v přirozeném stylu i intenzivněji zvýrazněný vzhled. Tužka s unikátně tvarovanou špičkou vyplňuje a konturuje obočí, houbičkový aplikátor s pudrem dodává objem a hloubku a navinutý kartáček pomáhá zčesat a doladit styling obočí k naprosté dokonalosti.

Účinky:

upravuje, češe

tvaruje, zvýrazňuje

konturuje, vyplňuje


Vlastnosti

Barva
světle hnědá
Voděodolné
ne

O značce Estée Lauder

Kosmetika Estée Lauder nese jméno své zakladatelky, jež ve 20. století způsobila ve světě krásy doslova revoluci. Jako neteř lékárníka se Estée dostala k výrobě kosmetiky již v mládí a brzy umíchala svůj první pleťový krém. V roce 1946 pak zahájila prodej vlastních Estée Lauder produktů.

Značka Estée Lauder byla vybudována na obětavosti, vytrvalosti a vášni. Estée často navštěvovala kosmetické salony po celém New Yorku, značka prosperovala díky osobním doporučením jednotlivých zákaznic a přípravky péče o pleť Estée Lauder brzy získaly věhlas.

Z malého podniku se postupně stala prémiová značka mezinárodního formátu. Ikonický Estée Lauder make-up je dnes nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha žen a pleťový krém Estée Lauder je díky luxusním ingrediencím a vědeckému přístupu tím nejlepší, co si pro svou pleť můžete přát. Filozofie značky Estée Lauder je totiž zcela jednoduchá – každá žena může vypadat krásně, a to bez rozdílu věku.