Estée Lauder Pure Color Love rtěnka

Estée Lauder Pure Color Love rtěnka
Estée Lauder Pure Color Love rtěnka

Popis Estée Lauder Pure Color Love
Vlastnosti

Míchejte nejen odstíny, ale také textury. Rtěnka Estée Lauder Pure Color Love v různých texturách je skvělá pro individuální a zábavné líčení. Krémová, chromová a třpytivá verze má balzámové složení, které je na rtech velmi příjemné a pohodlné. Matná verze zase rty zahalí do dlouhotrvajícího a intenzivního barevného závoje, který rty nijak nezatěžuje. Navíc na rtech vydrží perfektní dlouhé hodiny. Jaký bláznivý look vytvoříte?

Vlastnosti:

  • rtěnka v ultramatném, krémovém, třpytivém nebo chromovém provedení
  • během nošení pečuje o rty a hydratuje je
  • praktický tvar pro snadné nanášení
  • skvělá pro kombinování a vytvoření jedinečného vzhledu

Jak používat:
Pro vytvoření jedinečné kombinace naneste jednu barvu na horní ret a další barvu na spodní. Poté rty jemně promněte. Můžete také nanést jednu barvu na vnější okraje rtů a další barvu do středu. Nanesením třpytivé verze rtěnky na matný základ můžete také lehce proměnit denní líčení na večerní.

Vlastnosti

Odstín
růžový
Efekt
matný

O značce Estée Lauder

„Každá žena může vypadat krásně, a to bez rozdílu věku.“ Stačí mít po ruce tu správnou kosmetiku. Značka Estée Lauder poskytne vaší pleti to nejlepší, abyste se i vy mohli cítit dobře. Představuje synonymum kvality, elegance a luxusu.

Kosmetika Estée Lauder nese jméno své zakladatelky, jež ve 20. století způsobila ve světě krásy doslova revoluci. Jako neteř lékárníka Estée už v mládí umíchala svůj první pleťový krém a v roce 1946 začala nabízet vlastní Estée Lauder produkty. Navštěvovala kosmetické salony po celém New Yorku a vše zákaznicím osobně prezentovala. Díky své vášni, obětavosti, vytrvalosti i novému marketingovému přístupu uspěla a z malého podniku se postupně stala prémiová značka mezinárodního formátu.

Vyzkoušejte ikonický Estée Lauder make-up, který je dnes nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha žen nebo pleťový krém Estée Lauder, díky němuž bude vaše pleť jako znovuzrozená. Za pozornost stojí také Estée Lauder parfémy – dámská parfémovaná voda Estée Lauder Pleasures, stejnojmenná kolínská voda pro muže, nebo neodolatelná vůně Estée Lauder Modern Muse pro ženy.

Recenze Estée Lauder Pure Color Love