Estée Lauder Pleasures

tělové mléko pro ženy 250 ml

1×
Estée Lauder Pleasures tělové mléko pro ženy 250 ml
Estée Lauder Pleasures tělové mléko pro ženy 250 ml
250 ml

Kód: EST0124 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
Estée Lauder Pleasures
250 ml

Popis parfému Estée Lauder Pleasures

Tělové mléko pro ženy Estée Lauder Pleasures je ideální doplněk parfémované vody stejné řady. Je jemné a pečuje o vaši pokožku každý den. Svým složením napomáhá její hydrataci a výživě. Zanechává jí rozkošně provoněnou květinovou vůní lilií, pivoněk, jasmínu a květu Karo-Karounde.

O značce Estée Lauder

Kosmetika Estée Lauder nese jméno své zakladatelky, jež ve 20. století způsobila ve světě krásy doslova revoluci. Jako neteř lékárníka se Estée dostala k výrobě kosmetiky již v mládí a brzy umíchala svůj první pleťový krém. V roce 1946 pak zahájila prodej vlastních Estée Lauder produktů.

Značka Estée Lauder byla vybudována na obětavosti, vytrvalosti a vášni. Estée často navštěvovala kosmetické salony po celém New Yorku, značka prosperovala díky osobním doporučením jednotlivých zákaznic a přípravky péče o pleť Estée Lauder brzy získaly věhlas.

Z malého podniku se postupně stala prémiová značka mezinárodního formátu. Ikonický Estée Lauder make-up je dnes nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha žen a pleťový krém Estée Lauder je díky luxusním ingrediencím a vědeckému přístupu tím nejlepší, co si pro svou pleť můžete přát. Filozofie značky Estée Lauder je totiž zcela jednoduchá – každá žena může vypadat krásně, a to bez rozdílu věku.

Recenze Estée Lauder Pleasures

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
celkový dojem