Estée Lauder New Dimension

konturovací paletka

Estée Lauder New Dimension konturovací paletka
Estée Lauder New Dimension konturovací paletka
Poškozený obal
8 g
1 139

Kód: EST06775 | 1 ks skladem

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Estée Lauder New Dimension
8 g | 1 139

Popis produktu Estée Lauder New Dimension

Popis:
S konturovací paletkou Estée Lauder New Dimension docílíte hravě profesionálních výsledku líčení. Hra stínů s paletkou Estée Lauder New Dimension vypadá na vaší tváři tak přirozeně. Precizně tvarované tváře, zvýrazněné lícní kosti. S konturovacím stínem definujete tvary obličeje a můžete maskovat nedostatky, zatímco s rozjasňovačem zvýrazníte kontury, které chcete vyzdvihnout.

Vlastnosti:

  • rozjasňuje tvary
  • maskuje nedostatky
  • příjemná krémová textura

Jak aplikovat:
Nanášejte pomocí přiložené houbičky. Tmavší odstín použijte na části obličeje, které chcete zúžit a potlačit a světlý odstín aplikujte na části obličeje, které mají vystupovat a být zvýrazněné.

Vlastnosti

Konzistence
korektor

O značce Estée Lauder

Kosmetika Estée Lauder nese jméno své zakladatelky, jež ve 20. století způsobila ve světě krásy doslova revoluci. Jako neteř lékárníka se Estée dostala k výrobě kosmetiky již v mládí a brzy umíchala svůj první pleťový krém. V roce 1946 pak zahájila prodej vlastních Estée Lauder produktů.

Značka Estée Lauder byla vybudována na obětavosti, vytrvalosti a vášni. Estée často navštěvovala kosmetické salony po celém New Yorku, značka prosperovala díky osobním doporučením jednotlivých zákaznic a přípravky péče o pleť Estée Lauder brzy získaly věhlas.

Z malého podniku se postupně stala prémiová značka mezinárodního formátu. Ikonický Estée Lauder make-up je dnes nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha žen a pleťový krém Estée Lauder je díky luxusním ingrediencím a vědeckému přístupu tím nejlepší, co si pro svou pleť můžete přát. Filozofie značky Estée Lauder je totiž zcela jednoduchá – každá žena může vypadat krásně, a to bez rozdílu věku.