Estée Lauder Double Wear Stay-in-Placepumpička na make-up

5×
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place pumpička na make-up
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place pumpička na make-up
170

Kód: EST4484 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 17. 8. 2020
Osobní odběr
Již zítra neděle 16. 8. 2020

Popis produktu Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place

Ještě snadnější a pohodlnější nanášení vašeho oblíbeného make-upu vám zajistí pumpička na make-up Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place. Vyměňte ji za původní aplikátor a získejte ideální množství přípravku během pár stisknutí. Ať jste doma nebo na cestách, nanášení make-upu Double Wear Stay-in-Place nyní zvládnete s mnohem větší elegancí.

Vlastnosti:

  • pumpička perfektně pasuje na make-up Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place
  • zajišťuje ideální dávkování přípravku na ruku, štětec nebo houbičku
  • umožňuje pracovat s make-upem jednou rukou
  • usnadňuje a urychluje líčení

Jak aplikovat:
Nasaďte na make-up Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place a při prvním použití několikrát stiskněte, dokud obsah z lahvičky nenaplní pumpičku.

O značce Estée Lauder

„Každá žena může vypadat krásně, a to bez rozdílu věku.“ Stačí mít po ruce tu správnou kosmetiku. Značka Estée Lauder poskytne vaší pleti to nejlepší, abyste se i vy mohli cítit dobře. Představuje synonymum kvality, elegance a luxusu.

Kosmetika Estée Lauder nese jméno své zakladatelky, jež ve 20. století způsobila ve světě krásy doslova revoluci. Jako neteř lékárníka Estée už v mládí umíchala svůj první pleťový krém a v roce 1946 začala nabízet vlastní Estée Lauder produkty. Navštěvovala kosmetické salony po celém New Yorku a vše zákaznicím osobně prezentovala. Díky své vášni, obětavosti, vytrvalosti i novém marketingovém přístupu uspěla. A přípravky péče o pleť Estée Lauder získaly věhlas.

Z malého podniku se postupně stala prémiová značka mezinárodního formátu. Ikonický Estée Lauder make-up je dnes nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha žen a pleťový krém Estée Lauder je díky luxusním ingrediencím a vědeckému přístupu tím nejlepší, co si pro svou pleť můžete přát.

Recenze Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place