Escentric Molecules Molecule 04toaletní voda unisex

Escentric Molecules Molecule 04 toaletní voda unisex
Escentric Molecules Molecule 04 toaletní voda unisex
Doprava zdarma
100 ml
2 070

Kód: ECN0455 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 16. 12. 2019
Osobní odběr
Již zítra sobota 14. 12. 2019
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Escentric Molecules Molecule 04
Složení

Minimalistická toaletní voda Escentric Molecules Molecule 04 je pro všechny, kteří mají rádi santalové dřevo a zároveň chtějí lehkou a transparentní vůni.

  • moderní, přímočará vůně
  • dřevitá a zároveň vzdušná
  • dlouhotrvající

Složení vůně
Samotný a čistý Javanol.

Příběh vůně
Postmoderní parfumér Geza Schoen říká, že na vůni javanolu ho fascinuje až „psychedelická svěžest“. Nachází v ní metalický tón, grapefruitovou kůru a tón bílé růže. Je to podle něho santalové dřevo, ale tak průsvitné a svěží, jak ho v přírodě nenajdete.

Složení

Složení
santalové dřevo
Druh vůně
dřevitá

O značce Escentric Molecules

Parfémy Escentric Molecules se v roce 2006, kdy byly prvně uvedeny na trh, staly ze dne na den absolutním světovým fenoménem. Jejich úspěch tkví v naprosto minimalistickém složení, které je často postaveno na síle jedné jediné vonné složky.

Escentric Molecules oslavuje parfumérství jako umění chemie. Aroma molekula Iso E Super, jež je klíčovou ingrediencí těchto niche parfémů, byla stvořena v laboratořích již v roce 1973. Parfumérským světem však byla opomíjena až do doby, kdy ji prvně zcela izoloval berlínský parfémář Geza Schoen. Vytvořil  2 vůně – Escentric Molecules Molecule 01 a Escentric Molecules Molecule 02 – které spojuje právě tato speciální vonná složka.

Niche parfémy Escetric Molecules mají dlouhotrvající výdrž a jsou jako stvořené pro každého, kdo rád vyhledává extravagantní a originální věci. Jejich neotřelé aroma vykouzlí na každé pokožce neopakovatelný příběh.

Recenze Escentric Molecules Molecule 04