Escentric Molecules Molecule 03 toaletní voda unisex

Escentric Molecules Molecule 03 toaletní voda unisex
Escentric Molecules Molecule 03 toaletní voda unisex
100 ml
1 800

Kód: ECN0049 | Skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Escentric Molecules Molecule 03
Složení

Jste-li fanoušky experimentálního umění a dřevitých tónů, tato vonná kompozice vás dostane. Toaletní voda Escentric Molecules Molecule 03 v sobě skrývá dřevitě bylinnou vůni vetiveru ve své nejčistší podobě.

  • čistá a svěží dřevitá vůně
  • založena na jediné vonné složce
  • vhodná pro jakoukoliv příležitost  

Složení vůně
Vůně Molecule 03 obsahuje jedinou vonnou složku, kterou je vetiveryl acetát. Tato aroma molekula získaná z kořene indické trávy vetiver je nejvýraznější složkou vetiverové vůně. Na rozdíl od přírodního oleje je ale její aroma jemnější a čistší. Připomíná citrusy, zelenou vůni trávy a suché dřevo.

Příběh vůně
Nebojácný parfémář Geza Schoen v této vůni dává život tajemné molekule vetiveryl acetátu. Podle jeho slov voní podobně jako samotný vetiver, ale je vytříbenější a navíc díky chemickému procesu při její výrobě vystupuje do popředí grapefruitový tón, který v přírodním vetiveru není téměř znatelný.  

Složení

Složení
vetiver
Druh vůně
nedefinovaná

O značce Escentric Molecules

Parfémy Escentric Molecules se v roce 2006, kdy byly prvně uvedeny na trh, staly ze dne na den absolutním světovým fenoménem. Jejich úspěch tkví v naprosto minimalistickém složení, které je často postaveno na síle jedné jediné vonné složky.

Escentric Molecules oslavuje parfumérství jako umění chemie. Aroma molekula Iso E Super, jež je klíčovou ingrediencí těchto niche parfémů, byla stvořena v laboratořích již v roce 1973. Parfumérským světem však byla opomíjena až do doby, kdy ji prvně zcela izoloval berlínský parfémář Geza Schoen. Vytvořil  2 vůně – Escentric Molecules Molecule 01 a Escentric Molecules Molecule 02 – které spojuje právě tato speciální vonná složka.

Niche parfémy Escetric Molecules mají dlouhotrvající výdrž a jsou jako stvořené pro každého, kdo rád vyhledává extravagantní a originální věci. Jejich neotřelé aroma vykouzlí na každé pokožce neopakovatelný příběh.

Recenze Escentric Molecules Molecule 03