Escentric Molecules Escentric 04 toaletní voda unisex

Escentric Molecules Escentric 04 toaletní voda unisex
Escentric Molecules Escentric 04 toaletní voda unisex
100 ml
2 030

Kód: ECN0454 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Escentric Molecules Escentric 04
Složení

Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Unisex toaletní voda Escentric Molecules Escentric 04 osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství.

  • dřevitá vůně
  • aromatická vůně s bylinnými tóny
  • vůně vhodná pro každodenní nošení
  • unisex – pro muže i pro ženy

Složení

Složení
santalové dřevo, vonokvětka, masticha, růže, grep, galbanum, jalovec
Druh vůně
dřevitá

Napsali jsme o Escentric Molecules Escentric 04
Články

O značce Escentric Molecules

Parfémy Escentric Molecules se v roce 2006, kdy byly prvně uvedeny na trh, staly ze dne na den absolutním světovým fenoménem. Jejich úspěch tkví v naprosto minimalistickém složení, které je často postaveno na síle jedné jediné vonné složky.

Escentric Molecules oslavuje parfumérství jako umění chemie. Aroma molekula Iso E Super, jež je klíčovou ingrediencí těchto niche parfémů, byla stvořena v laboratořích již v roce 1973. Parfumérským světem však byla opomíjena až do doby, kdy ji prvně zcela izoloval berlínský parfémář Geza Schoen. Vytvořil  2 vůně – Escentric Molecules Molecule 01 a Escentric Molecules Molecule 02 – které spojuje právě tato speciální vonná složka.

Niche parfémy Escetric Molecules mají dlouhotrvající výdrž a jsou jako stvořené pro každého, kdo rád vyhledává extravagantní a originální věci. Jejich neotřelé aroma vykouzlí na každé pokožce neopakovatelný příběh.

Recenze Escentric Molecules Escentric 04