Escentric Molecules Escentric 01 toaletní voda unisex

3×
Escentric Molecules Escentric 01 toaletní voda unisex
Escentric Molecules Escentric 01 toaletní voda unisex
100 ml
2 015

Kód: ECN0050 | Skladem
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt krátký nápis a získáte jedinečný dárek.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Escentric Molecules Escentric 01
Složení

Přivoňte si k esenci originality a nápaditosti. Unisex toaletní voda Escentric Molecules Escentric 01 poodhrnuje závoj vědy vytváření parfémů a spolehlivě potěší všechny milovnice a milovníky dřevitých vůní, kteří rádi vidí dále než ostatní a rádi zkoušejí nové, unikátní věci.

  • unisex vůně pro ženy i muže
  • květinovo-dřevitá vonná kompozice
  • vhodná na každodenní nošení po celý rok

Složení vůně
Hlavní složkou vůně je Iso E Super®, aromatická molekula, která vyniká jemnými, dřevitými tóny a díky své tajemné hloubce dodává celé vonné kompozici sametový nádech. Velkou roli hrají také květinové akordy kosatce, šťavnatého citronu amalfi a lehce pikantního růžového pepře. Spíše než na tradiční pyramidální kompozici se Escentric 01 zaměřuje na přetrvávající základní notu postavenou na hřejivém pižmu a dřevitých tónech.

Příběh vůně
Escentric 01 je dřevitá květinová pižmová vůně pro ženy a muže od německé značky niche parfémů Escentric Molecules, která byla založena v roce 2006 jako výzva tradičnímu parfemářství. Berlínský návrhář parfémů Geza Schoen se rozhodl vstoupit na trh s konceptem provokativně reagujícím na způsob, jakým jsou v současné době vytvářeny a prodávány parfémy. Jeho myšlenkou je demystifikace celého procesu. Proto je každý z parfémů značky Escentric Molecules je naprosto neobvyklý a provokativní.

Složení

Složení
Iso E Super, kosatec, růžový pepř
Druh vůně
květinová, dřevitá

Napsali jsme o Escentric Molecules Escentric 01
Články

O značce Escentric Molecules

Parfémy Escentric Molecules se v roce 2006, kdy byly prvně uvedeny na trh, staly ze dne na den absolutním světovým fenoménem. Jejich úspěch tkví v naprosto minimalistickém složení, které je často postaveno na síle jedné jediné vonné složky.

Escentric Molecules oslavuje parfumérství jako umění chemie. Aroma molekula Iso E Super, jež je klíčovou ingrediencí těchto niche parfémů, byla stvořena v laboratořích již v roce 1973. Parfumérským světem však byla opomíjena až do doby, kdy ji prvně zcela izoloval berlínský parfémář Geza Schoen. Vytvořil  2 vůně – Escentric Molecules Molecule 01 a Escentric Molecules Molecule 02 – které spojuje právě tato speciální vonná složka.

Niche parfémy Escetric Molecules mají dlouhotrvající výdrž a jsou jako stvořené pro každého, kdo rád vyhledává extravagantní a originální věci. Jejich neotřelé aroma vykouzlí na každé pokožce neopakovatelný příběh.

Recenze Escentric Molecules Escentric 013