Escada Flor del Soltoaletní voda pro ženy

4×
Escada Flor del Sol toaletní voda pro ženy
Escada Flor del Sol toaletní voda pro ženy
Nové
1 850

Ušetříte 11%
100 ml
1 645

Kód: ESC01668 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 25. 2. 2020
Osobní odběr
Již zítra úterý 25. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Escada Flor del Sol
Složení

Poznejte, jak voní opravdové léto! O bezstarostnou prázdninovou náladu se v okamžiku postará toaletní voda pro ženy Escada Flor del Sol. Jediné přivonění stačí, a ocitnete se na pobřeží zalitém sluncem. Co byste řekla na roztančené Mexiko? Už jste skoro tam!

  • další z řady ikonických letních limitovaných edicí značky Escada
  • vůně je ideální pro letní prázdninové dny
  • autorkou je Honorine Blanc a Nathalie Lorson

Složení vůně:
Na letní notu vás naladí hned při prvním přivonění opojné akordy světoznámého koktejlu Tequila Sunrise. Chvíli poté se začne propojovat s vůní květů dhalia a mučenkou, které vás prostřednictvím smyslů zavedou do exotického ráje. Základ této vysoce návykové vůně stojí na santalovém dřevu, který zajistí její pomalé hřejivé doznívání.

Příběh vůně:
Dokonalá prázdninová vůně Escada Flor del Sol je další limitovanou letní edicí značky Escada. Do této hravé toaletní vody, prostoupené duchem svobody, přátelství a letní nálady, se tentokrát propsalo Mexiko. Jeho kulturní bohatství a pestrobarevný projev je patrný jak na samotném flakonu, tak na vnějším obalu této vůně. Dopřeje vám prožít slastné pocity, jaké zažíváte během letních dovolených.

Složení

Hlava
koktejl Tequila Sunrise
Srdce
jiřina, květ mučenky
Základ
pižmo, santalové dřevo
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Escada

Escada je jedním z magických pojmů ve světě módy a vůní. Toto jméno skrývá neokázalý luxus, vysoký standard kvality a fungující kombinaci poctivých základů a nejžhavějších trendů. Značka Escada působí v současnosti v 60 zemích světa a v jejím portfoliu najdete značkovou dámskou módu, kabelky, boty, brýle a samozřejmě silnou sekci výroby parfémů.

Fenomén jménem Escada se zrodil roku 1978 v Mnichově a na jeho samém začátku stáli manželé Wolfgang a Margaretha Leyovi. Společnost pojmenovali podle šampióna mezi závodními koňmi. Escada se ihned po svém vzniku profilovala do pozice svěží a dravé firmy, která brzy získala věhlas.

První parfém Escada byl představen roku 1990 a už v roce 1993 byla zahájena tradice sezónních parfémů, která se stala pro značku typickou. Každý rok přichází Escada se speciální limitovanou letní edicí a s úspěchem obohacuje parfemářský trh jiskřivými a svěžími aktuálními vůněmi pro všechny ženy, které mají rády život a chtějí si užívat každého okamžiku.

Recenze Escada Flor del Sol