Přejít na hlavní obsah
Escada Flor del Sol toaletní voda pro ženy
Escada Flor del Sol toaletní voda pro ženy
Escada Flor del Sol toaletní voda pro ženy
Escada Flor del Sol toaletní voda pro ženy
Hlava
koktejl Tequila Sunrise
Srdce
jiřina, květ mučenky
Základ
santalové dřevo, pižmo
Druh vůněovocná, květinová

Poznejte, jak voní opravdové léto! O bezstarostnou prázdninovou náladu se v okamžiku postará toaletní voda pro ženy Escada Flor del Sol. Jediné přivonění stačí, a ocitnete se na pobřeží zalitém sluncem. Co byste řekla na roztančené Mexiko? Už jste skoro tam!

  • další z řady ikonických letních limitovaných edicí značky Escada
  • vůně je ideální pro letní prázdninové dny
  • autorkou je Honorine Blanc a Nathalie Lorson

Složení vůně:
Na letní notu vás naladí hned při prvním přivonění opojné akordy světoznámého koktejlu Tequila Sunrise. Chvíli poté se začne propojovat s vůní květů dhalia a mučenkou, které vás prostřednictvím smyslů zavedou do exotického ráje. Základ této vysoce návykové vůně stojí na santalovém dřevu, který zajistí její pomalé hřejivé doznívání.

Příběh vůně:
Dokonalá prázdninová vůně Escada Flor del Sol je další limitovanou letní edicí značky Escada. Do této hravé toaletní vody, prostoupené duchem svobody, přátelství a letní nálady, se tentokrát propsalo Mexiko. Jeho kulturní bohatství a pestrobarevný projev je patrný jak na samotném flakonu, tak na vnějším obalu této vůně. Dopřeje vám prožít slastné pocity, jaké zažíváte během letních dovolených.

EscadaFlor del Sol toaletní voda pro ženy

27×
2 336
Výhodněji o 43%
100 ml
1 326

Skladem | 1 326,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: ESC01668
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes