Elizabeth Arden White Teatoaletní voda pro ženy

16×
Elizabeth Arden White Tea toaletní voda pro ženy
Elizabeth Arden White Tea toaletní voda pro ženy
Doporučená maloobchodní cena
810

Ušetříte 32%
50 ml
549

Kód: ELA1670 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis parfému Elizabeth Arden White Tea
Složení

Ponořte se do harmonické chvíle čajového dýchánku. Vychutnejte si všemi smysly čistotu a nekomplikovanost dámské toaletní voda Elizabeth Arden White Tea.

  • čistá květinovo-dřevitá vůně
  • pro smyslnou ženu
  • na každodenní nošení

Složení vůně
Hlavu toaletní vody tvoří šumivá italská mandarinka, kapradí, šalvěj muškátová a svěží mořské tóny. V srdci vonné kompozice pocítíte signifikantní akordy bílého čaje, povzbuzující maté a jemné esence bílého irisu. Směs exotických dřevin v základu perfektně doplňuje ambrette, ambra a sladká tonka fazole.

Příběh vůně
Toaletní voda je inspirovaná blaženým pocitem při prvním ochutnání čaje a pozorování bílých nadýchaných obláčků plujících po modré obloze. Autory vůně Elizabeth Arden White Tea jsou Rodrigo Flores-Roux, Caroline Sabas a Guillaume Flavigny.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kapradí, mořské tóny, šalvěj muškátová, tangerinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
maté, bílý iris, bílý čaj
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, tonka fazole, exotické dřeviny, ambrette
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden White Tea