Elizabeth Arden Red Door Cream Deodorant deodorant v krému pro ženy

Elizabeth Arden Red Door Cream Deodorant deodorant v krému pro ženy
Elizabeth Arden Red Door Cream Deodorant deodorant v krému pro ženy
40 ml
279

Kód: ELA1449 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Elizabeth Arden Red Door Cream Deodorant
Složení

Propojte své vůně v harmonický celek. Deodorant Elizabeth Arden Red Door Cream Deodorant uvolňuje stejné aroma jako vaše vůně ve flakonu a společně tak tvoří perfektní pár.

Vlastnosti:

  • skvěle se hodí společně s vůní jako dárek
  • zanechává dlouhodobý pocit svěžesti
  • doplňuje vůni ze stejné řady
  • ideální balení do kabelky

Jak používat:
Můžete opakovat kdykoliv během dne.

Složení

Druh balení
deo-krém

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden Red Door Cream Deodorant