Elizabeth Arden Prevage Brow Enhancing Serum růstové sérum pro řasy a obočí

2×
Elizabeth Arden Prevage Brow Enhancing Serum růstové sérum pro řasy a obočí
Elizabeth Arden Prevage Brow Enhancing Serum růstové sérum pro řasy a obočí
Akce
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
2 324

Ušetříte 32%
1 571
4 ml
Kód: ELA1770 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Elizabeth Arden Prevage Brow Enhancing Serum
Vlastnosti

Získejte během 2 týdnů řasy, díky kterým budou vaše oči působit mladistvějším dojmem. Růstové sérum Elizabeth Arden Prevage Brow Enhancing Serum obsahuje exkluzivní peptidový komplex obohacený o vitaminy, botanické výtažky a další posilující látky. Díky nim podporuje přirozený růstový cyklus řas, které tak získávají svěží, zdravý a celkově revitalizovaný vzhled.

Vlastnosti:

  • podporuje růst řas i obočí
  • zanechává řasy svěží, zdravé a revitalizované
  • dodává očím mladistvější vzhled

Klinická účinnost:
→ testovalo 30 žen po více než 2 týdny

  • u 100 % se celkově zlepšil stav řas

Jak aplikovat:
Používejte pouze na čisté, odlíčené oči a obočí. Pomocí aplikátoru naneste každý večer na pleť podél linie řas, a to ve směru od vnitřního koutku k vnějšímu.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

Napsali jsme o Elizabeth Arden Prevage Brow Enhancing Serum
Články

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden Prevage Brow Enhancing Serum2