Elizabeth Arden Green Tea Cream Deodorant

deodorant roll-on pro ženy 40 ml

5×
Elizabeth Arden Green Tea Cream Deodorant deodorant roll-on pro ženy 40 ml
Elizabeth Arden Green Tea Cream Deodorant deodorant roll-on pro ženy 40 ml
deodorant roll-on pro ženy 40 ml
367

Kód: ELA0067 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 24. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 24. 5. 2019
Elizabeth Arden Green Tea Cream Deodorant
deodorant roll-on pro ženy 40 ml | 367

Popis parfému Elizabeth Arden Green Tea Cream Deodorant

Popis:
Krémový roll-on deodorant pro ženy Elizabeth Arden Green Tea je perfektní způsob, jak porazit teplo a cítit se svěží každý den v roce. Smyslná a harmonická vůně ovoce a zelených produktů přírody pro čistotu těla, povzbuzuje a energizuje pokožku. Green Tea probouzí vaše smysly a dobrou náladu. Je vhodný jak pro náročný den v práci, tak i pro odpolední zábavu s přáteli.

Účinky:

  • bojuje proti zápachu
  • osvěžuje
  • energizuje

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Aplikujte na čistou a suchou pokožku.

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden Green Tea Cream Deodorant

Přidat novou recenzi

4.0
5 recenze
1
2
2
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem