Elizabeth Arden Green Teadárková sada II. pro ženy

2×
Elizabeth Arden Green Tea dárková sada II. pro ženy
Elizabeth Arden Green Tea dárková sada II. pro ženy
767

Ušetříte 23%
dárková sada II. pro ženy
589

Kód: ELA03735 | Skladem

parfémovaná voda 100 ml + tělový krém 100 ml

1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 25. 11. 2019
Osobní odběr
neděle 24. 11. 2019
  • Složení
  • O značce
  • Recenze

Složení

Typ sady
dárková sada
Druh vůně
citrusová, aromatická

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden Green Tea