Elizabeth Arden Flawless Finish Sponge-On Cream Makeupkrémový kompaktní make-up

2×
Elizabeth Arden Flawless Finish Sponge-On Cream Makeup krémový kompaktní make-up
Elizabeth Arden Flawless Finish Sponge-On Cream Makeup krémový kompaktní make-up
odstín 09 Honey Beige 23 g

Kód: ELA0282 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
S kódem arden25 máte 25% slevu na veškeré produkty od slavné značky Elizabeth Arden.

Popis produktu Elizabeth Arden Flawless Finish Sponge-On Cream Makeup
Vlastnosti

Popis:
Kompaktní make-up Elizabeth Arden Flawless Finish se dokonale přizpůsobí povrchu pleti a zakryje veškeré nedostatky. Díky použitému diamantovému pudru a jemných mikrokuliček dochází k odrážení a lomu světla od všech nedokonalostí. Viditelnost jemných linek, vrásek, pórů a tmavých skvrn v obličeji je efektivně minimalizována. Bez námahy vytvoří bezchybnou projasněnou pleť. Tato hydratační formule poskytuje střední až plné krytí, díky kterému se můžete cítit pohodlně po celý den. Je klinicky prokázáno, že hladký vzhled a hydratace pleti vydrží až 12 hodin. Ve zlatém a stříbrném designu „dvoupatrového“ make-upu se odráží kořeny New Yorku a známé 5. Avenue. Praktické balení je vhodné pro cestování.

Chcete mít opět mladistvý vzhled? Neváhejte a sáhněte po make-upu od Elizabeth Arden!

Účinky:

  • hydratuje
  • poskytuje dokonalé krytí
  • rozjasňuje pleť

Složení:

  • diamantový pudr/jemné mikrokuličky – odráží světlo a regulují viditelnost nedokonalostí pleti

Typ pleti:
Vhodný pro normální až suchou pleť.

Jak aplikovat:
Pro nanášení make-upu použijte přiložený aplikátor. Pro skrytí všech nedostatků aplikujte suchou hubou rovnoměrně na pleť. Pokud chcete docílit hladkého povrchu, houbu lehce navlhčete.

Vlastnosti

Konzistence
kompakt
Typ pleti
normální, suchá
Ochrana proti slunci
bez SPF

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden Flawless Finish Sponge-On Cream Makeup