Elizabeth Arden Advanced Eye-Fix Primerpodkladová báze pod oční stíny

2×
Elizabeth Arden Advanced Eye-Fix Primer podkladová báze pod oční stíny
Elizabeth Arden Advanced Eye-Fix Primer podkladová báze pod oční stíny
Doprava zdarma
Doporučená maloobchodní cena
754

Ušetříte 20%
7,5 ml
604

Kód: ELA0567 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
úterý 7. 4. 2020
Osobní odběr
neděle 5. 4. 2020

Popis produktu Elizabeth Arden Advanced Eye-Fix Primer

Popis:
Efektivní a geniální báze pod oční stíny Elizabeth Arden Advanced je prvním krokem pro dokonalé líčení. Lehký krém funguje jako neviditelný film, který prodlužuje stálost očního líčení. Zabraňuje tomu, aby se oční stíny hromadily na jednom místě. Stíny si ponechávají původní barvu, nerozmazávají se a neroztékají. Báze poskytuje bariéru proti ztrátě vlhkosti. Klinicky, dermatologicky a oftalmologicky testováno.

Už žádné nevzhledné líčení s exkluzivní bází od Elizabeth Arden!

Účinky:

  • zafixuje oční stíny
  • zabraňuje proti ztrátě vlhkosti
  • hydratuje oční okolí
  • zvyšuje kvalitu očního make-upu

Složení:

  • bílý včelí vosk – hydratuje, zajistí dlouhotrvající efekt očního líčení

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Naneste malé množství přípravku na oční víčka až k obočí.

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden Advanced Eye-Fix Primer

tracking pixel