EcoTools Start The Day Beautifullysada štětců pro ženy

3×
EcoTools Start The Day Beautifully sada štětců pro ženy
EcoTools Start The Day Beautifully sada štětců pro ženy
544

Kód: ECT01370 | Skladem

štětec na make-up + štětec na stínování a přechody + štětec na stínování a přechody + zkosený štětec na oční linku + štětec na tvářenku + pouzdro na štětce

1
Večerní doručení Praha
čtvrtek 9. 4. 2020
Osobní odběr
středa 8. 4. 2020

Popis produktu EcoTools Start The Day Beautifully

Sada štětců na líčení EcoTools Start The Day Beautifully vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

O značce EcoTools

Značka EcoTools je známá svým šetrným přístupem k přírodě a klade důraz na souznění kosmetiky a životního prostředí. Jedinečné kosmetické štětce EcoTools jsou proto vyráběny ze surovin, které jsou rychle obnovitelé a mají tak mají malý dopad na přírodní zdroje.
Rukojeti štětců EcoTools jsou vyrobeny z bambusu a kvůli získávání štětin netrpí žádná zvířata, protože jsou vyrobeny ze syntetických taklonových vláken. Kovová objímka, která spojuje vlákna s násadou je vyrobena z recyklovaných hliníkových plechovek.
Součástí sortimentu značky EcoTools jsou nejen populární kosmetické štětce, ale také další jedinečné kosmetické doplňky a pomůcky jako jsou např. nalepovací řasy, masážní rukavice, čisticí houbičky, peelingové žínky a další. Dopřejte si skutečnou kvalitu, která je v souladu s přírodou!

Recenze EcoTools Start The Day Beautifully