E styleBrush Egg silikonová pomůcka na čištění štětců

3×
E style Brush Egg silikonová pomůcka na čištění štětců
E style Brush Egg silikonová pomůcka na čištění štětců
silikonová pomůcka na čištění štětců

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: EYT0027

Popis:
Jistě jste pyšná na svou výbavu profesionálních kosmetických štětců. Silikonová pomůcka na čištění štětců E style Brush Egg usnadní a zrychlí jejích pravidelnou údržbu. Menší výstupky na silikonové pomůcce vám poslouží k napěnění čisticího přípravku a k vyčištění menších kosmetických štětců. Větší výstupky jsou určeny k důkladnému a zároveň šetrnému vyčištění větších kosmetických štětců. Se silikonovou pomůckou E style Brush Egg budou vaše štětce důkladně očištěné. Nutná činnost čištění štětců se díky této šikovné pomůcce stane vaší zábavou.

Vlastnosti:

  • lehce omyvatelný silikonový materiál
  • čištění menších i větších štětců

Jak používat:
Použijte váš obvyklý přípravek na čištění štětců. Naneste na menší výstupky pro čištění malých štětců nebo na větší plochu k čištění větších štětců.

Česká firma Chris cosmetics působí na trhu od roku 1992. Zabývá se výrobou, kompletací, distribucí a prodejem dekorativní kosmetiky. Nová řada dekorativní kosmetiky E style byla uvedena na trh v roce 2014. Představuje spojení krásy a elegance s prvotřídní kvalitou a cenovou dostupností. Je určena pro ženy všech věkových skupin, jejichž přirozenou krásu zvýrazňuje.
Firma se zaměřila především na pečlivý výběr jednotlivých komponentů, jež zaručují vysokou kvalitu. Veškeré produkty E style jsou podrobovány laboratornímu testování a přísným kontrolám v souladu s evropskými normami a legislativou EU. Produkce plně respektuje životní prostředí, testy nejsou prováděny na zvířatech a výrobky neobsahují složky živočišného původu.
Společnost Chris cosmetics je zapojena do systému EKO KOM. Vyzkoušejte kvalitní líčení z řady E style, a buďte krásná každý den!