Přejít na hlavní obsah

Dr. Mayer

Dr. Mayer

Zdravé zuby budete mít na dosah ruky díky značce Dr. Mayer, což je přední evropský výrobce produktů dentální hygieny, vybavení a materiálu do stomatologických ordinací. V jejím portfoliu najdete moderní sonické kartáčky a výkonné ústní sprchy, které vznikají ve spolupráci s širokým týmem odborníků.

Zaručí tak profesionální péči ústní dutiny i v pohodlí vašeho domova.

 

Dr. Mayer vznikla jako privátní značka společnosti Denstore sídlící v Evropě. Když po téměř deseti letech zkušeností a rozhovorů s profesionály v oboru ústní péče došel tým z Dentstore k názoru, že v oblasti dentální hygieny je značný prostor pro zlepšení, rozhodl se vybudovat značku Dr. Mayer. Ta díky neustálému vývoji, pravidelnými konzultacím s těmi nejlepšími profesionálními dentisty a vysokým výrobním standardům zaručuje tu nejvyšší kvalitu, kterou dnes můžete na trhu nalézt.

Sonický kartáček Dr. Mayer je v porovnání s elektrickými rotačními a běžnými manuálními kartáčky výrazně účinnější. Při čištění zůstává na vašich zubech díky sonickým vibracím výrazně méně zubního plaku a nečistot, což prospívá i vašim dásním. I s čištěním těch nejhůře dostupných míst vám pomůže značka Dr. Mayer. Ústní sprcha z jejího portfolia se dostane i tam, kam ani zubní nitě nemohou. Například ústní sprchu WT3100 Dr. Mayer můžete používat denně pro vyčištění citlivých částí kolem korunek, můstků nebo rovnátek.

celý text skrýt text