DOVE NOURISHING SECRETS RELAXING RITUAL kosmetická sada I. | notino.cz

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual

kosmetická sada I.

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual kosmetická sada I.
Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual kosmetická sada I.
Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual kosmetická sada I.
Výprodej
226

Kód: DOV1784 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: sprchový gel Relaxing Ritual 250 ml + objemový šampon Thickening Ritual 250 ml + relaxační maska na spaní

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Dove

Značka Dove přináší na trh kvalitní produkty pro péči o tělo, které zajistí dokonalou výživu a hydrataci pokožky. První výrobek Dove se objevil na americkém trhu již v roce 1957. Krémová mýdlová tableta s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému znamenala skutečnou revoluci v péči o pokožku a nabídla jedinečnou alternativu k běžným mýdlům, která pokožku vysušovala.

Produkty Dove, které zahrnují deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování, do koupele a pro péči o tělo, se dnes prodávají ve více než 75 zemích po celém světě. Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií.

Dove stále plní své poselství výživy a hydratace pokožky. Za své poslání považuje nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo a vlasy, ale také pomoci všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy. Přáním Dove je, aby se každá žena cítila atraktivnější.  

Menu