Dove Men+Care Extra Fresh deodorační antiperspirant ve spreji 48h

12×
Dove Men+Care Extra Fresh deodorační antiperspirant ve spreji 48h
Dove Men+Care Extra Fresh deodorační antiperspirant ve spreji 48h
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
87

Ušetříte 31%
150 ml
60

Kód: DOV1513 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 21. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 20. 6. 2021

Popis Dove Men+Care Extra Fresh
Vlastnosti

Když jste celý den v pohybu, potřebujete silný antiperspirant, který bude schopen udržet krok s vaším nabitým programem. Pocení je součást života, avšak takovou, se kterou se snadno bojuje. Pokud se chcete cítit svěží po celý den, vyzkoušejte antiperspirant sprej Dove Men+Care Extra Fresh.

Jeho osvědčené složení bojuje s potem a tělesným pachem po dobu až 48 hodin a zanechává na pokožce povzbuzující a osvěžující vůni. Jeho složení obsahuje technologii s ¼ hydratačního přípravku a je 100% bez alkoholu. Stručně řečeno – účinně bojuje proti pocení, ale zároveň šetří vaši pokožku.

Vlastnosti:

  • silný antiperspirant, ideální pro dlouhotrvající ochranu
  • 48hodinová ochrana proti pachu a vlhku
  • technologie s ¼ hydratačního přípravku pomáhá pokožku chránit proti podráždění
  • účinně bojuje proti pocení, ale zároveň šetří vaši pokožku
  • 100% bez obsahu alkoholu
  • dermatologicky testováno

Složení:

  • technologie s ¼ hydratačního přípravku – dodává pokožce odolnost proti podráždění

Jak aplikovat:
Před použitím protřepejte, aby se složky aktivovaly. Ujistěte se, že držíte sprej zcela svisle ve vzdálenosti 15 cm od vašeho podpaží. Sprej stačí aplikovat dvěma nebo třemi prudkými stisky po dobu jedné až dvou sekund.

Notino tip:
S nanesením antiperspirantního deodorantu počkejte, dokud vaše tělo po sprše nezchladne. Jedině tak bude účinkovat naplno. Horká sprcha otevře v pokožce póry a učiní ji tak méně ochotnou přijmout jakýkoliv antiperspirant, který je poté aplikován.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

Napsali jsme o Dove Men+Care Extra Fresh
Články

O značce Dove

Značka Dove představuje kvalitní péči o pleť i tělo a je synonymem pro perfektní hydrataci. První produkt Dove byl vyroben již v roce 1957 v USA. Krémová mýdlová tableta s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému znamenala skutečnou revoluci v péči o pokožku a nabídla jedinečnou alternativu k tehdy běžně používaným mýdlům, která pokožku vysušovala.

Široké portfolio značky Dove dnes zahrnuje pečující tělovou kosmetiku, deodoranty, antiperspiranty, mýdla, přípravky pro intimní hygienu, na sprchování nebo do koupele. Současný celosvětový úspěch značky potvrzuje i to, že se Dove produkty prodávají ve více než 75 zemích.

Značka využívá mnoha inovativních patentovaných technologií a stále plní své poselství výživy a hydratace pokožky. Za svůj cíl považuje nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo, pleť a vlasy, ale také pomoc všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy.

Recenze Dove Men+Care Extra Fresh12