Dolce & Gabbana The Eyeshadowoční stíny duo

Dolce & Gabbana The Eyeshadow oční stíny duo
Dolce & Gabbana The Eyeshadow oční stíny duo
odstín No. 150 Laguna 5 ml

Kód: DOG1279 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Dolce & Gabbana The Eyeshadow
Vlastnosti

Popis:
Oční stíny Dolce & Gabbana Eyeshadow Duo vám pomohou vytvořit nádherný odstín, který můžete kombinovat ze dvou barev očních stínů, které paletka obsahuje. Stíny rychlým a jednoduchým způsobem neobyčejně zvýrazní vaše oči a dodají jim svěžest a jas. Nanesené oční stíny vydrží zdobit vaše oči bez porušení až osm hodin.
Stíny Duo mohou být použity suchým nebo mokrým způsobem. Oční stíny nanesené za sucha jsou krásně jemné a hodí se zejména pro denní nošení, kdy je potřeba oči rozzářit, bez zbytečného zvýraznění. Mokré stíny vytvoří na vašich očích syté odstíny, které se hodí zejména na večerní nebo slavnostní líčení. V tomto případě je vhodné, aby oči byly zvýrazněny a dostatečně vynikly.
Elegantní kazetka obsahuje dva oční stíny a dva aplikátory, kterými můžete stíny nanášet v době, kdy po ruce nemáte speciální štětec na oční stíny. V kazetce je umístěno i praktické zrcátko. Šetrné složení stínů neobsahuje žádnou parfemaci. Rozzařte svoje oči očními stíny, které vyzdvihnou jejich půvab!

Účinky:

  • zvýrazní oči a dodají jim jas
  • osvěží vzhled očí
  • mají výdrž dlouhou až 8 hodin
  • dají se využít k jemnému i k výraznému líčení
  • vyzdvihují půvab očí

Jak aplikovat:
Pro vytvoření dramatického vzhledu nanášejte mokré oční stíny speciálním štětcem nebo přiloženým aplikátorem. Barvy budou neprůhledné a intenzivní.
Pro jemný přírodní vzhled aplikujte stíny suché, štětečkem nebo přiloženým aplikátorem. Stíny budou jemnější a mírnější.
Pro lehkou definici očí použijte úhlový štětec a za mokra vytvářejte jemné linky.

Vlastnosti

Odstín
modrý, šedý

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.

Recenze Dolce & Gabbana The Eyeshadow