Dolce & Gabbana Light Bluedárková sada IX.

12×
Dolce & Gabbana Light Blue dárková sada IX.
Dolce & Gabbana Light Blue dárková sada IX.
toaletní voda 100 ml + tělový krém 100 ml + toaletní voda 7,4 ml

Kód: DOG0061 | Toto zboží není momentálně k dispozici

toaletní voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + tělový krém 100 ml

Popis parfému Dolce & Gabbana Light Blue
Složení

Toaletní voda Light Blue je velice oblíbenou letní vůní značky Dolce & Gabbana. Jednou z jejích hlavních složek je sicilský citron. Již při prvním přivonění se rázem ocitnete na sicilských plážích plných svěžího vánku a rozpáleného písku.

Dolce & Gabbana Light Blue je svěží ovocno-květinovou vůní, která vás pohltí svou energií a jedinečností. Hodí se pro ženy všech věkových kategorií, které se nebojí výzvy a které se chtějí cítit nespoutaně. Vůně je vhodná především do teplých letních dní. I ve vnitrozemí si budete připadat, jako byste se procházela po přímořské kolonádě.

Složení

Typ sady
dárková sada

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.

Recenze Dolce & Gabbana Light Blue