Dolce & Gabbana Blushtvářenka

1×
Dolce & Gabbana Blush tvářenka
Dolce & Gabbana Blush tvářenka
odstín No. 33 Rosebud 5 g

Kód: DOG1248 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Dolce & Gabbana Blush
Vlastnosti

Popis:
Tvářenka Dolce & Gabbana Blush decentním způsobem oživí vaši tvář a světelnými odlesky pudrových částeček zajistí vaší pleti svěží a přirozeně zdravý vzhled. Dokáže zajímavým způsobem vyzdvihnou kontury tváře a jemně pleť zabarvit do přirozeného odstínu.

Velice důležitou součástí líčení je právě tvářenka, a to hlavně v případech, kdy používáte make-up. Pokud je make-up hodně krycí, sjednocuje barvu pleti a snaží se zamaskovat její barevné nedostatky. Může ale způsobit, že barva celého obličeje bude stejná po celém obličeji, což vypadá nezdravě a nepřirozeně. Použití tvářenky dodá obličeji hezkou barvu, tvar a dokonale ho rozzáří.

Kazetka, do které je tvářenka Blush uložena, je opatřena přenosným štětečkem a zrcátkem. Prakticky vybavené pouzdro vám bude k dispozici vždy, když budete potřebovat obnovit svůj make-up. Tvářenka bude jedinečným způsobem zdobit váš obličej a hydratovat pleť. Má šetrné složení a neobsahuje žádnou parfemaci. Dopřejte si luxusní tečku vašeho líčení, aby vaše pleť zářila!

Účinky:

  • decentním způsobem oživí tvář
  • zajistí svěží a přirozeně zdravý vzhled
  • vyzdvihuje kontury tváře
  • jemně pleť zabarvuje
  • hydratuje pleť
  • má šetrné složení a neobsahuje žádnou parfemaci
  • rozjasňuje pleť

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Aplikujte přiloženým štětečkem podle toho, jakého líčení chcete dosáhnout. Pro přirozeně svěží a zdravý vzhled naneste na líčka v jemné vrstvě. Pro definovaně tvarovaný vzhled aplikujte na spánky, pod lícní kosti a bradu.

Vlastnosti

Odstín
růžový

O značce Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana ve své tvorbě ukrývá typickou italskou povahu – otevřenou, vášnivou, sebevědomou a také trochu tajemnou. Designéři Domenico Dolce a Stefano Gabbana v roce 1985 vytvořili značku, která přináší osobité a nepřehlédnutelné módní linie s provokativními a sexy rysy.

I parfémy Dolce & Gabbana přináší kombinaci italského kouzla a sicilské tradice. Vonné kompozice jsou nadčasové a nebojí se být lehce výstřední a excentrická stejně jako celý středomořský styl.

První vůně Dolce & Gabbana vyšla v roce 1992. Bez pochyby nejoblíbenější je dnes již ikonická klasika Light Blue, která doma nemůže chybět žádné ženě, jež miluje svěží květinovo-ovocné tóny.

Recenze Dolce & Gabbana Blush