Diva & Nice Cosmetics Professional

štětec na rozjasňovač

3×
Diva & Nice Cosmetics Professional štětec na rozjasňovač
Diva & Nice Cosmetics Professional štětec na rozjasňovač
MAX 530/06
95

Kód: DIV2055 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 27. 6. 2019
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 27. 6. 2019
Diva & Nice Cosmetics Professional
MAX 530/06 | 95

Popis produktu Diva & Nice Cosmetics Professional

Štětec na rozjasňovač DIVA & NICE COSMETICS Professional díky profesionálním štětinám ve střední velikosti umožní precizní nános rozjasňovače a dokonalé rozetření do ztracena pro maximálně přirozený efekt.

Vlastnosti:

  • vhodný pro krémové, pudrové i tekuté produkty
  • jemné štětiny jsou šetrné k pleti i pokožce
  • speciální tvar umožní precizní nalíčení i rozetření do ztracena
  • štětiny se snadno udržují a čistí bez poškození

Jak aplikovat:
Pomocí štětin štětce aplikujte rozjasňující produkt na místa, která přirozeně odráží světlo, jako nos, lícní kosti, spánkové kosti či klíční kosti.

Doporučujeme pravidelně čistit pro zachování hygienické čistoty a jemnosti štětin.

O značce Diva & Nice Cosmetics

Česká společnost Diva & Nice Cosmetics, která byla založena v roce 1994, se specializuje na prodej dekorativní kosmetiky a příslušenství – labutěnky na pudr, štětce, pinzety, nůžky, make-up houbičky a mnoho dalších.

Filosofie Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávat na trh kvalitní a současně finančně dostupné zboží. Nutno dodat, že tento cíl se jí dlouhodobě daří plnit. Velkou oblibu si získaly například přípravky na oči a nalepovací řasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designová zrcátka různých tvarů a vzorů.

Diva & Nice Cosmetics se postupem času stala synonymem krásy a přitažlivosti. Její produkty se vyznačují snadnou použitelností a vysokou funkčností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete nadšeni! Značka Diva & Nice Cosmetics jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektním, nepřehlédnutelném vzhledu, často vybírají očima a chtějí podtrhnout svůj osobitý styl.