Diva & Nice Cosmetics Professionalšikmý štětec na oční stíny

2×
Diva & Nice Cosmetics Professional šikmý štětec na oční stíny
Diva & Nice Cosmetics Professional šikmý štětec na oční stíny
Doprava zdarma
MAX 519/08
89

Kód: DIV1956 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra úterý 31. 3. 2020

Popis produktu Diva & Nice Cosmetics Professional

Popis:
Šikmý štětec na oční stíny Diva & Nice Cosmetics je praktická pomůcka, která zajistí vašemu líčení profesionalitu. Spolehlivě a rychle zkrášlí vaše oči nanesením očních stínů. Kvalitní šikmý štětec má moderní design a jeho vlas je vyroben z dvoubarevného nylonu. Dřevěné lakované držátko se pohodlně drží a umožňuje precizní líčení. Použijte kosmetický aplikační štětec, který stejnoměrně aplikuje líčidla a během malé chvilky perfektně rozzáří vaše oči!

Vlastnosti:

  • stejnoměrně a precizně aplikuje oční stíny
  • má šikmý tvar
  • vytváří profesionálně vypadající líčení
  • má moderní design s dřevěným držátkem
  • jeho vlas je z dvoubarevného nylonu

Materiál:

  • vlas - z dvoubarevného nylonu
  • držátko - dřevěné, lakované

Jak používat:
Lehce nanášejte oční stíny pomocí šikmého štětečku. Pro výraznější líčení aplikujte oční stíny navlhčeným štětcem.

O značce Diva & Nice Cosmetics

Česká společnost Diva & Nice Cosmetics, která byla založena v roce 1994, se specializuje na prodej dekorativní kosmetiky a příslušenství – labutěnky na pudr, štětce, pinzety, nůžky, make-up houbičky a mnoho dalších.

Filosofie Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávat na trh kvalitní a současně finančně dostupné zboží. Nutno dodat, že tento cíl se jí dlouhodobě daří plnit. Velkou oblibu si získaly například přípravky na oči a nalepovací řasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designová zrcátka různých tvarů a vzorů.

Diva & Nice Cosmetics se postupem času stala synonymem krásy a přitažlivosti. Její produkty se vyznačují snadnou použitelností a vysokou funkčností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete nadšeni! Značka Diva & Nice Cosmetics jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektním, nepřehlédnutelném vzhledu, často vybírají očima a chtějí podtrhnout svůj osobitý styl.

Recenze Diva & Nice Cosmetics Professional