Diva & Nice Cosmetics Accessories lepidlo na nehty se štětečkem

8×
Diva & Nice Cosmetics Accessories lepidlo na nehty se štětečkem
Diva & Nice Cosmetics Accessories lepidlo na nehty se štětečkem
lepidlo na nehty se štětečkem
87

Kód: DIV2015 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Diva & Nice Cosmetics Accessories

Nezpomeňte na neviditelnou, ale zcela nezbytnou součást potřebnou pro dokonale vypadající manikúru. Lepidlo na nehty se štětečkem Diva & Nice Cosmetics Accessories umožní umělým nehtům dokonale přilnout a zajistí dlouhou výdrž a odolnost manikúry.

Vlastnosti:

  • gelová konzistence se snadno aplikuje
  • štěteček usnadní precizní a přesný nános
  • struktura umožní umělým nehtům dokonale přilnout
  • složení zajistí dlouhou výdrž a odolnost

Jak aplikovat:
Lepidlo nanášejte pomocí štětečku. Postupujte podle pokynů na obalu produktu.

O značce Diva & Nice Cosmetics

Česká společnost Diva & Nice Cosmetics, která byla založena v roce 1994, se specializuje na prodej dekorativní kosmetiky a příslušenství – labutěnky na pudr, štětce, pinzety, nůžky, make-up houbičky a mnoho dalších.

Filosofie Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávat na trh kvalitní a současně finančně dostupné zboží. Nutno dodat, že tento cíl se jí dlouhodobě daří plnit. Velkou oblibu si získaly například přípravky na oči a nalepovací řasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designová zrcátka různých tvarů a vzorů.

Diva & Nice Cosmetics se postupem času stala synonymem krásy a přitažlivosti. Její produkty se vyznačují snadnou použitelností a vysokou funkčností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete nadšeni! Značka Diva & Nice Cosmetics jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektním, nepřehlédnutelném vzhledu, často vybírají očima a chtějí podtrhnout svůj osobitý styl.

Recenze Diva & Nice Cosmetics Accessories8