Přejít na hlavní obsah
Diptyque Philosykos toaletní voda unisex
Diptyque Philosykos toaletní voda unisex
Diptyque Philosykos toaletní voda unisex
Hlava
fík, fíkový list
Srdce
fíkovník
Základ
cedr, pižmo
Druh vůněaromatická, dřevitá

Vůně připomínající procházky fíkovníkovými háji prosluněného Řecka.

Pomyslná cesta fíkovníkovým hájem, krajinou plnou vůní. Cesta za vzácnými surovinami a nečekanými kombinacemi. Vzpomínka na řecké léto na hoře Pelion, to je unisex toaletní voda Diptyque Philosykos. Tato vůně je ódou na celý fíkovník, na zelenou svěžest listů, mléčnou chuť fíků nebo zemité aroma bílého dřeva. Vzpomínka na dobu, kdy se k moři chodilo přes prosluněné háje plné divokých fíkovníků.

  • dřevitá aromatická vůně pro ženy i muže
  • uvedena na trh v roce 1996
  • vůně fíku v celé jeho kráse

Složení vůně
Vůně Diptyque Philosykos se otevírá medově sladkým aroma fíků ve spojení se zelenými fíkovými listy. Základ vůně tvoří hřejivé dřevité aroma cedru v kombinaci s animálním pižmem. Celkové aroma mistrně propojuje zelené a dřevité stránky se sladkými, mléčnými a svěžími aspekty, je svěží, zelené a nádherně přirozené.

Příběh vůně
Vůně Philosykos je inspirovaná řeckými fíkovníky a horkými řeckými léty. Philosykos totiž v řečtině znamená „přítel fíkovníku“.  Představuje cestu mezi minulostí a budoucností, mezi tradicí a avantgardou, k místu plnému historie, ale také nových myšlenek. Diptyque Philosykos není jen skvělou volbou pro milovníky vůně fíků, ale získá si každého, kdo má rád dřevité aromatické vůně s velmi výraznou zelenou stránkou.

DiptyquePhilosykos toaletní voda unisex

6×
50 ml
2 582

1 ks skladem | 5 164,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: DIP0666
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
U Vás poštou
pondělí 15. 4. 2024
Osobní odběr
neděle 14. 4. 2024