Diptyque 34 Boulevard Saint Germain

tuhý parfém unisex 3,6 g

Diptyque 34 Boulevard Saint Germain tuhý parfém unisex 3,6 g
tuhý parfém unisex 3,6 g

Kód: DIP0827 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Diptyque 34 Boulevard Saint Germain
tuhý parfém unisex 3,6 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Diptyque 34 Boulevard Saint Germain

  • květinová vůně
  • na běžné nošení, ale i na speciální příležitosti

Složení

Druh vůně
chypre, květinová

O značce Diptyque

Příběh značky diptyque započal v samém srdci Paříže na bulváru Saint-Germain a spojil tři přátelé se stejnou kreativní vášní. Zakladatelé společnosti – Christiane Gautrot, Desmond Knox-Leet a Yves Couesland – se však původně věnovali zcela nesouvisejícím oborům. První jmenovaná byla interiérová designérka, druhý se živil malováním a třetí působil jako divadelní režisér a scénograf.

Trojici svedlo dohromady navrhování látek a tapet pro designové domy Liberty a Sanderson a následné společné otevření vlastního showroomu pro prezentaci svých návrhů. Yves se stal obchodním poradcem; Desmond a Christiane byli uměleckou duší. Krok za rok vybudovali unikátní prostor, ve kterém mimo designových dekorací začali časem nabízet parfémy i bytové vůně. Nedostatek zkušeností v oboru parfémářství vykompenzovali nadšením. A uspěli.

Hned jejich první toaletní voda, nazvaná jednoduše L’eau, si získala okamžitou oblibu zákazníků. Dnes v nabídce diptyque vůní naleznete několik desítek produktů, z nichž mnohé byly vytvořeny ve spolupráci s předními světovými parfémáři jako je Fabrice Pellegrin či Olivia Giacobetti. Diptyque parfémy jsou smyslné a opojné. Zdůrazní váš sex-appeal a poskytnou vám pocit sebejistoty.

Recenze Diptyque 34 Boulevard Saint Germain

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!