Diptyque 34 Boulevard Saint Germain tuhý parfém unisex

Diptyque 34 Boulevard Saint Germain tuhý parfém unisex
Diptyque 34 Boulevard Saint Germain tuhý parfém unisex
3.6 g

Kód: DIP0827 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Diptyque 34 Boulevard Saint Germain
Složení

Pro každého. Bez rozdílu. Unisex parfém Diptyque 34 Boulevard Saint Germain se skvěle hodí jak pro ženy, tak pro muže, a proto ho můžete bez obav sdílet i se svou drahou polovičkou.

  • květinová vůně
  • kořenitá vůně
  • originální vůně pro originální osobnost
  • hřejivá vůně, ideální do chladného počasí
  • unisex – pro muže i pro ženy

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
cassis, hřebíček, růžový pepř, zelené tóny, černý rybíz, kardamom, citrusy, skořice
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
tuberóza, geránium, kosatec, fialka, růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
eukalyptus, pryskyřice, dřevité tóny
Druh vůně
květinová, chypre

O značce Diptyque

Příběh značky diptyque započal v samém srdci Paříže na bulváru Saint-Germain a spojil tři přátelé se stejnou kreativní vášní. Zakladatelé společnosti – Christiane Gautrot, Desmond Knox-Leet a Yves Couesland – se však původně věnovali zcela nesouvisejícím oborům. První jmenovaná byla interiérová designérka, druhý se živil malováním a třetí působil jako divadelní režisér a scénograf.

Trojici svedlo dohromady navrhování látek a tapet pro designové domy Liberty a Sanderson a následné společné otevření vlastního showroomu pro prezentaci svých návrhů. Yves se stal obchodním poradcem; Desmond a Christiane byli uměleckou duší. Krok za rok vybudovali unikátní prostor, ve kterém mimo designových dekorací začali časem nabízet parfémy i bytové vůně. Nedostatek zkušeností v oboru parfémářství vykompenzovali nadšením. A uspěli.

Hned jejich první toaletní voda, nazvaná jednoduše L’eau, si získala okamžitou oblibu zákazníků. Dnes v nabídce diptyque vůní naleznete několik desítek produktů, z nichž mnohé byly vytvořeny ve spolupráci s předními světovými parfémáři jako je Fabrice Pellegrin či Olivia Giacobetti. Diptyque parfémy jsou smyslné a opojné. Zdůrazní váš sex-appeal a poskytnou vám pocit sebejistoty.

Recenze Diptyque 34 Boulevard Saint Germain