Dior Sauvage gel na holení pro muže

Dior Sauvage gel na holení pro muže
Dior Sauvage gel na holení pro muže
125 ml
1 027

Kód: CHD13835 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Dior Sauvage
Složení

Akt stvoření vůně Sauvage je inspirovaný širokými otevřenými prostory, divokou čerstvostí, sílou a ušlechtilostí.

Sauvage gel na holení je obohacený o kaktus přírodního původu, chrání pokožku před podrážděním žiletkou a pomáhá předcházet trhlinkám. Jeho průsvitná a nepěnivá textura umožňuje přesné oholení, ideální pro péči o vousy a kníry.

Pro rituál Sauvage:

  1. Před holením připravte pokožku holicím gelem Sauvage.
  2. Tónujte pleť vodou po holení nebo balzámem po holení Sauvage.
  3. Vyberte si svou vůni: Sauvage toaletní voda, Sauvage parfémovaná voda nebo Sauvage parfém.

Složení

Konzistence
gel

O značce Dior

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší krásu každé ženě.

Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior – Françoise Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior.

S historií značky Dior je úzce spjatý francouzský region Grasse, kde se v La Colle Noire rozhodl usadit i sám Christian Dior, aby tam pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfémář značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast a její know-how.

V široké nabídce této značky si vybere parfém Dior skutečně každý. Dámy zaujmou vůně Dior J'adore, Miss Dior, Dior Addict a Dior Joy nebo Dior Poison. Pánové si pro změnu přijdou na své s vůní Dior Sauvage nebo Dior Fahrenheit.

Recenze Dior Sauvage