DIOR Dior Addict Lip Maximizer lesk na rty pro větší objem

7×
DIOR Dior Addict Lip Maximizer lesk na rty pro větší objem
DIOR Dior Addict Lip Maximizer lesk na rty pro větší objem
odstín 001 Pink 6 ml
865

Kód: CHD10868 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 24. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 24. 6. 2021

Popis DIOR Dior Addict Lip Maximizer
Vlastnosti

Dior Addict Lip Maximizer se stal nepostradatelným produktem make-up artistů, je to zároveň první Dior objemový lesk z backstage pro hladké a hydratované rty a okamžitý a dlouhotrvající efekt plných rtů.

  • 24 hodin hydratace*
  • +29% okamžitý objem rtů*
  • +86% hladší rty po 4 týdnech**

* Instrumentální test, 10 subjektů.
** Instrumentální test, 20 subjektů, efekt nalíčení za 4 týdny.

Složení obsahuje vyplňující hyaluronové kuličky pro maximální hydrataci a efekt objemu.  
 
7 nových odstínů Lip Maximizer, které nádherně ladí s Dior Addict Lip Glow odstíny pro vytvoření rituálu plného lesku s maximálním objemem.

  • 001 Pink: světle růžová s průzračným leskem
  • 004 Coral: světle korálová s průzračným leskem
  • 006 Berry: švestková s průzračným leskem
  • 007 Raspberry: růžová malinová s průzračným leskem
  • 012 Rosewood: růžové dřevo s průzračným leskem
  • 010 Holo Pink: světle korálová s třpytivým leskem

Nová škála odstínů Lip Maximizer je prostě neodolatelná, vychází ze svěžích a delikátních odstínů ikonického balzámu Lip Glow. Sedm průsvitných barev bylo vytvořeno Peterem Philipsem s ideálním množstvím pigmentů pro průzračný nebo třpytivý film – dvě provedení s účinky pro umocnění objemu a lesku.

Tip pro aplikaci od Petera Philipse: "Začněte aplikací Lip Glow, poté naneste stejný odstín Lip Maximizeru pro docílení jedinečného výsledku nalíčení a zároveň tím pečujete o rty a dodáváte jim objem."

Vlastnosti

Odstín
růžový
Aktivní látky
kyselina hyaluronová
Efekt
lesklý, zvětšující

O značce DIOR

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší krásu každé ženě.

Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior – Françoise Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior.

S historií značky Dior je úzce spjatý francouzský region Grasse, kde se v La Colle Noire rozhodl usadit i sám Christian Dior, aby tam pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfémář značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast a její know-how.

V široké nabídce této značky si vybere parfém Dior skutečně každý. Dámy zaujmou vůně Dior J'adore, Miss Dior, Dior Addict a Dior Joy nebo Dior Poison. Pánové si pro změnu přijdou na své s vůní Dior Sauvage nebo Dior Fahrenheit.

Recenze DIOR Dior Addict Lip Maximizer7