DIOR Dior Addict Lip Glow balzám na rty

1×
DIOR Dior Addict Lip Glow balzám na rty
DIOR Dior Addict Lip Glow balzám na rty
Nové
odstín 001 Pink 3,2 g
1 107

Kód: CHD15171 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 24. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 24. 6. 2021

Popis DIOR Dior Addict Lip Glow
Vlastnosti

První balzám značky Dior, jehož složení obsahuje 97 % ingrediencí přírodního původu**, balzám jemně zvýrazňuje přirozenou barvu rtů až na 6h*** a zajišťuje rtům hydrataci na až 24h*.

Balzám má nové couture pouzdro a obsahuje unikátní přírodní ingredience a třešňový olej. Odstíny balzámu se hodí ke všem tónům pleti: nový Dior Addict Lip Glow balzám je nezbytností pro vždy dokonale hydratované, hladké a krásné rty. Dior Addict Lip Glow balzám lze použít několika způsoby – samostatně jako balzám nebo pod Vaši oblíbenou rtěnku. 

Tato nová linie linie Dior Addict Lip Glow balzámů obsahuje bohatou škálu odstínů (oproti původní linii balzámů), odstíny jsou navrženy tak, aby si vybrali ženy i muži, bez ohledu na tón pleti. Balzám je také obohacen o tzv. Reviver technologii, která individuálně reaguje na pH rtů tak, aby odhalila dokonale přirozenou barvu rtů na míru a jemný lesk.

  • Třešňový olej pomáhá obnovit a posílit přirozenou obranyschopnost rtů. Tento balzám poskytuje okamžitý pocit pohodlí Vašich rtů. Třešňový olej se složením podobá složení lipidů, které jsou obsaženy ve rtech, tím pádem pomáhá zachovat hydrataci a vyživuje rty.
  • Bambucké máslo zahalí Vaše rty do závoje hebkosti.
  • Slunečnicový a rýžový olej zajišťují pevnost balzámu a umožňují nanesení pouze přesně potřebného množství balzámu.

* Instrumentální test na 11 subjektech.
** Množství spočítané na základě normy ISO 16128-1 a normy ISO 16128-2. Zbývající ingredience byly zvoleny tak, aby se optimalizovalo složení a celistvost produktu.
*** Instrumentální test na 20 ženách.

1. Lze nosit samostatně pro jemný vlastní efekt probuzení barvy a 24hodinovou* hydrataci.
2. Lze nosit jako podkladovou bázi odstraněním přebytečného produktu před nanesením rtěnky, pro vyhlazené a hydratované rty.
3. Lze nosit pod odpovídající odstín Dior Addict Lip Maximizer nebo Dior Addict Lip Glow Oil pro hru s barvou.

* Přístrojový test na 11 subjektech.

Vlastnosti

Ochrana proti slunci
bez SPF
Aktivní látky
bambucké máslo
Efekt
hydratační, dlouhotrvající

O značce DIOR

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší krásu každé ženě.

Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior – Françoise Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior.

S historií značky Dior je úzce spjatý francouzský region Grasse, kde se v La Colle Noire rozhodl usadit i sám Christian Dior, aby tam pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfémář značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast a její know-how.

V široké nabídce této značky si vybere parfém Dior skutečně každý. Dámy zaujmou vůně Dior J'adore, Miss Dior, Dior Addict a Dior Joy nebo Dior Poison. Pánové si pro změnu přijdou na své s vůní Dior Sauvage nebo Dior Fahrenheit.

Recenze DIOR Dior Addict Lip Glow1