Dior Dior Addict Lip Glowbalzám na rty

14×
Dior Dior Addict Lip Glow balzám na rty
Dior Dior Addict Lip Glow balzám na rty
Doprava zdarma
odstín 001 Pink 3,5 g
850

Kód: CHD1169 | Skladem
1
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.
Zásilkovna
pondělí 7. 12. 2020
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Dior Dior Addict Lip Glow
Vlastnosti

"Nepostradatelný univerzální balzám na rty z Dior Backstage je nyní představen ve dvou nových provedeních: Matte a Holographic, současně s původním balzámem Lip Glow. Je inspirován expertními technikami Dior Backstage, Lip Glow je prvním balzámem pro oživení přirozené barvy rtů od Diora. Kombinuje komfort balzámu s přirozenou růžovou barvou rtů na míru. Tajemství produktu je dokonalá rovnováha mezi líčením a péčí o rty se slavnou Color Reviver technologií, jež unikátně reaguje se rty každého člověka a vytváří přirozený narůžovělý vzhled na míru. Rty jsou svěží, plné a rozjasněné, jakoby oživené zevnitř. Složení Lip Glow obsahuje mangové máslo a přináší hydrataci po 24 hodin - instrumentální test na 11 subjektech, vyjma matných odstínů. Návod k použití Původní odstín Lip Glow: byl vytvořen v backstage a milují ho Dior make-up artisté pro jeho narůžovělý odstín na míru a jemný lesk.  Nový Matte Glow: Jemně tónovaný balzám v sametovém a matném provedením pro jemné zkrášlení rtů. Hydratuje a vyživuje rty, stejná Color Reviver technologie zbarvuje rty jemnou růžovou, dokonale působí jako báze pro matnou rtěnku.  Nový Holographic Glow: stejný komfort a Color Reviver technologie se nachází i v tomto třpytivém holografickém provedení pro zkrášlení rtů."

Vlastnosti

Odstín
růžový
Ochrana proti slunci
bez SPF

O značce Dior

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší krásu každé ženě.

Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior – Françoise Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior.

S historií značky Dior je úzce spjatý francouzský region Grasse, kde se v La Colle Noire rozhodl usadit i sám Christian Dior, aby tam pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfémář značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast a její know-how.

V široké nabídce této značky si vybere parfém Dior skutečně každý. Dámy zaujmou vůně Dior J'adore, Miss Dior, Dior Addict a Dior Joy nebo Dior Poison. Pánové si pro změnu přijdou na své s vůní Dior Sauvage nebo Dior Fahrenheit.

Recenze Dior Dior Addict Lip Glow14