DIOR Eyeliner Waterproof tužka na oči s ořezávátkem

DIOR Eyeliner Waterproof tužka na oči s ořezávátkem
DIOR Eyeliner Waterproof tužka na oči s ořezávátkem
Doprava zdarma
odstín 094 Trinidad Black 1.2 g
655

Kód: CHD0093 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis DIOR Eyeliner Waterproof
Vlastnosti

Ideální tužka pro dokonale jemnou linku s extra dlouhou výdrží. Její složení obsahuje silikony pro odvážnou barvu, rekordní výdrž a vynikající voděodolnost.

Návod k použití:
Vytvořte linku jemnou aplikací, pohybujte tužkou od vnitřního koutku k vnějšímu. Jemně rozetřete linku štětečkem pro zjemnění a vystínování.

Vlastnosti

Odstín
černý
Efekt
voděodolný

O značce DIOR

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší krásu každé ženě.

Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior – Françoise Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior.

S historií značky Dior je úzce spjatý francouzský region Grasse, kde se v La Colle Noire rozhodl usadit i sám Christian Dior, aby tam pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfémář značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast a její know-how.

V široké nabídce této značky si vybere parfém Dior skutečně každý. Dámy zaujmou vůně Dior J'adore, Miss Dior, Dior Addict a Dior Joy nebo Dior Poison. Pánové si pro změnu přijdou na své s vůní Dior Sauvage nebo Dior Fahrenheit.

Recenze DIOR Eyeliner Waterproof