Přejít na hlavní obsah

DIOR FOREVER, IKONICKÝ MAKE-UP S ČISTÝM1 SLOŽENÍM

Dior Forever je tekutý make-up s čistým1 složením, který zajistí dokonalou pleť, a přitom na ní vydrží 24 hodin.2 Jeho složení tvoří z 86 %3 květinová báze, jež viditelně zlepšuje pleť a zanechává ji den za dnem krásnější. Pro bezchybný vzhled si osvojte rutinu Dior Forever zahrnující podkladovou bázi a korektor Dior Forever Skin Correct.

DIOR FOREVER SKIN GLOW
PERFEKTNĚ ROZZÁŘENÁ PLEŤ 24H2 HYDRATAČNÍ MAKE-UP

Make-up Dior Forever Skin Glow odhaluje dokonale rozjasněnou pleť po celý den, a to díky svému hydratačnímu účinku. Textura pleti je vyhlazená, póry jsou menší a pokožka má sjednocený tón. Díky speciální dlouhotrvající technologii si make-up drží barvenou věrnost po 24 hodin2, a to i v horkém či vlhkém prostředí.

24H2 DOKONALÁ PLEŤ, NEOBTISKUJÍCÍ SE MATNÝ MAKE-UP FOREVER

Dior Forever je make-up, který pleť zahalí do matného finiše po 24 hodin a zároveň redukuje nechtěný lesk: pleť je matná na pohled, sjednocená a neleskne se. Póry jsou menší a pokožka den za dnem krásnější.

DIOR FOREVER SKIN CORRECT, NEOBTISKUJÍCÍ SE, 24H4 VÝDRŽ VYSOKÉ KRYTÍ KOREKTOR S ČISTÝM1 SLOŽENÍM

Pro dokonalou Forever rutinu obohatila značka Dior svůj ikonický krémový korektor s dlouhotrvajícím efektem a vysokým krytím o hydratační účinek. Nová varianta se nyní neobtiskuje a obsahuje 96 %5 složek přírodního původu.

DIOR FOREVER ROZZÁŘENÁ & SAMETOVĚ HEBKÁ PLEŤ, NOVÁ ZDOKONALUJÍCÍ PODKLADOVÁ BÁZE POD MAKE-UP

Objevte bázi pod make-up Dior Forever Veil, která pleť připraví na aplikaci make-upu a zajistí jeho dlouhotrvající bezchybnost, ve dvou variantách: matné sametové a rozjasňující. Primer Dior Forever Glow Veil nabízí 24hodinovou6 výdrž, a zajistí hydratovanou a rozjasněnou pleť. Dior Forever Velvet Veil zmatňuje pokožku po dobu 24 hodin7 a minimalizuje nežádoucí lesk.