Diego dalla Palma Eye Penciltužka na oči

1×
Diego dalla Palma Eye Pencil tužka na oči
Diego dalla Palma Eye Pencil tužka na oči
odstín 02 17 cm
396

Kód: DDP0143 | 4 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
středa 15. 4. 2020
Osobní odběr
středa 15. 4. 2020

Popis produktu Diego dalla Palma Eye Pencil
Vlastnosti

Popis:
Eye Pencil od luxusní značky diegodallapalma je měkká a pohodlná tužka na oči, díky níž bude váš pohled intenzivní a smyslný. Její speciální textura umožňuje okamžité propuštění barvy a vysokou přesnost linky, která lehce a přirozeně splývá s očním make-upem. Vyzkoušejte dlouhotrvající pocit dokonalosti a intenzivní pohled s pohodlnou tužkou na oči Eye Pencil od značky diegodallapalma.

Účinky:

  • precizně vedená linka
  • okamžité propuštění barvy
  • lehké a přirozené splynutí s očním make-upem
  • dlouhotrvající efekt zvýraznění očí

Jak aplikovat:
Přiložte tužku na oční linii nad/pod řasy a jemným tahem nakreslete linku.

Vlastnosti

Odstín
hnědý

O značce Diego dalla Palma

Kosmetika diegodallapalma | Značka diegodallapalma vznikla v italském Miláně kolem roku 1970. Díky profesionálním dovednostem, nekonvenčním nápadům a revoluční technologii, jejichž koncept byl představen ironickým a nekonvenčním způsobem, se diegodallapalma v brzké době stala mezinárodně uznávanou kosmetickou značkou.

Luxusní kosmetika inspirovaná italskou uměleckou tradicí je určena pro náročné ženy, které svůj perfektní vzhled neberou jako samozřejmost. Pro jedinečnou péči o ženskou krásu nabízí tato značka širokou paletu produktů a dokonce i online-poradenství. Odborníci na slovo vzatí vám dokáží poradit jaký styl zvolit, abyste byla prostě neodolatelná. Můžete vybírat z rafinovaných klasických, vyzývavých, moderních či elegantních stylů, jež vždy perfektně podtrhnou vaši osobnost tak, abyste byla nadmíru spokojená.

Základním mottem firmy diegodallapalma je překonání hranice barvy! Experimentování s novými trendy, inovativní a příjemná textura produktů s vysoce účinnými aktivními látkami, výkonnost, pohodlná použitelnost a neskonalá výdrž. To je kosmetika deigodallapalma, která byla navržena tak, aby ctila všechny zásady luxusní kosmetiky. diegodallapalma - kvalita a pohodlí, jež ocení každá žena, která touží po dokonalém make-upu a moderním přitažlivém zevnějšku!

Recenze Diego dalla Palma Eye Pencil